Linia zamknięcia — prawdopodobieństwa i wartość oczekiwana obliczone przez wybrany model na podstawie ostatnich kursów zarejestrowanych przed rozpoczęciem. Spotkanie już trwa, więc nie są to dane bieżące. Oceń wiarygodność prognoz prawdopodobieństwa każdego modelu na tle wyników wszystkich rozstrzygniętych spotkań →
przy maksymalnym kursie 2.52
przy maksymalnym kursie 1.63
Przy ostatnich kursach przed rozpoczęciem model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacował rynek Zwycięzca spotkania następująco: Yue Yuan (Gospodarze): 39.96%; Kayla Day (Goście): 60.04%. Dla wyniku Yue Yuan (Gospodarze) oszacowanie to odpowiadało uczciwemu kursowi dziesiętnemu 2.50. 2 bukmacherów oferowało kursy zamknięcia powyżej tego poziomu; najlepszy wynosił 2.52, co odpowiadało dodatniej wartości oczekiwanej +0.710%.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze ▼ | Goście | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| BetOnline.ag🎯 | 2.52I 39.68%NM 38.54%EV +0.710%E +0.282%K +0.467%G +0.003% | 1.58I 63.29%NM 61.46%EV -5.14%E -3.26%K -8.87%G +0.000% | 3.0% | 2026-08-12 13:25 |
| LowVig.ag🎯 | 2.52I 39.68%NM 38.54%EV +0.710%E +0.282%K +0.467%G +0.003% | 1.58I 63.29%NM 61.46%EV -5.14%E -3.26%K -8.87%G +0.000% | 3.0% | 2026-08-12 13:25 |
| GTbets🎯 | 2.46I 40.65%NM 39.85%EV -1.69%E -0.686%K -1.16%G +0.000% | 1.63I 61.35%NM 60.15%EV -2.14%E -1.31%K -3.40%G +0.000% | 2.0% | 2026-08-12 13:49 |
| Betway🎯 | 2.40I 41.67%NM 39.24%EV -4.09%E -1.70%K -2.92%G +0.000% | 1.55I 64.52%NM 60.76%EV -6.94%E -4.48%K -12.63%G +0.000% | 6.2% | 2026-08-12 12:39 |
| Pinnacle🎯 | 2.39I 41.84%NM 40.10%EV -4.49%E -1.88%K -3.23%G +0.000% | 1.60I 62.50%NM 59.90%EV -3.94%E -2.46%K -6.57%G +0.000% | 4.3% | 2026-08-12 12:40 |
| PlayUp🎯 | 2.35I 42.55%NM 40.20%EV -6.08%E -2.59%K -4.51%G +0.000% | 1.58I 63.29%NM 59.80%EV -5.14%E -3.26%K -8.87%G +0.000% | 5.8% | 2026-08-12 13:54 |
| Ladbrokes (UK)🎯 | 2.30I 43.48%NM 40.57%EV -8.08%E -3.51%K -6.22%G +0.000% | 1.57I 63.69%NM 59.43%EV -5.74%E -3.66%K -10.08%G +0.000% | 7.2% | 2026-08-12 08:14 |
| Coral🎯 | 2.30I 43.48%NM 40.57%EV -8.08%E -3.51%K -6.22%G +0.000% | 1.57I 63.69%NM 59.43%EV -5.74%E -3.66%K -10.08%G +0.000% | 7.2% | 2026-08-12 08:14 |
| theScore Bet🎯 | 2.30I 43.48%NM 40.57%EV -8.08%E -3.51%K -6.22%G +0.000% | 1.57I 63.69%NM 59.43%EV -5.74%E -3.66%K -10.08%G +0.000% | 7.2% | 2026-08-12 13:55 |
| NordicBet🎯 | 2.30I 43.48%NM 40.26%EV -8.08%E -3.51%K -6.22%G +0.000% | 1.55I 64.52%NM 59.74%EV -6.94%E -4.48%K -12.63%G +0.000% | 8.0% | 2026-08-12 10:09 |
| Marathon Bet🎯 | 2.30I 43.48%NM 39.95%EV -8.08%E -3.51%K -6.22%G +0.000% | 1.53I 65.36%NM 60.05%EV -8.15%E -5.32%K -15.37%G +0.000% | 8.8% | 2026-08-12 13:55 |
| BoyleSports🎯 | 2.20I 45.45%NM 42.41%EV -12.08%E -5.49%K -10.07%G +0.000% | 1.62I 61.73%NM 57.59%EV -2.74%E -1.69%K -4.42%G +0.000% | 7.2% | 2026-08-12 10:09 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| ProphetX◎ | 2.58I 38.76%NM 38.57% | 1.62I 61.73%NM 61.43% | 0.5% | 2026-08-12 13:35 |