Linia zamknięcia — prawdopodobieństwa i wartość oczekiwana obliczone przez wybrany model na podstawie ostatnich kursów zarejestrowanych przed rozpoczęciem. Spotkanie już trwa, więc nie są to dane bieżące. Oceń wiarygodność prognoz prawdopodobieństwa każdego modelu na tle wyników wszystkich rozstrzygniętych spotkań →
przy maksymalnym kursie 1.65
przy maksymalnym kursie 6.23
przy maksymalnym kursie 4.05
Przy ostatnich kursach przed rozpoczęciem model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacował rynek Zwycięzca spotkania następująco: CSKA Moscow (Gospodarze): 57.95%; FC Fakel Voronezh (Goście): 17.65%; Remis: 24.40%. Dla wyniku FC Fakel Voronezh (Goście) oszacowanie to odpowiadało uczciwemu kursowi dziesiętnemu 5.67. 2 bukmacherów oferowało kursy zamknięcia powyżej tego poziomu; najlepszy wynosił 6.23, co odpowiadało dodatniej wartości oczekiwanej +9.94%.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście ▼ | Remis | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet🎯 | 1.62I 61.73%NM 59.87%EV -6.12%E -3.78%K -9.87%G +0.000% | 6.23I 16.05%NM 15.57%EV +9.94%E +1.60%K +1.90%G +0.189% | 3.95I 25.32%NM 24.56%EV -3.61%E -0.914%K -1.22%G +0.000% | 3.1% | 2026-08-15 13:09 |
| Bovada🎯 | 1.54I 64.94%NM 59.58%EV -10.76%E -6.99%K -19.92%G +0.000% | 5.75I 17.39%NM 15.96%EV +1.47%E +0.256%K +0.310%G +0.005% | 3.75I 26.67%NM 24.47%EV -8.49%E -2.26%K -3.09%G +0.000% | 9.0% | 2026-08-15 13:09 |
| Pinnacle🎯 | 1.65I 60.61%NM 58.54%EV -4.38%E -2.66%K -6.74%G +0.000% | 5.66I 17.67%NM 17.07%EV -0.115%E -0.020%K -0.025%G +0.000% | 3.96I 25.25%NM 24.39%EV -3.37%E -0.850%K -1.14%G +0.000% | 3.5% | 2026-08-15 13:00 |
| Marathon Bet🎯 | 1.63I 61.35%NM 58.96%EV -5.54%E -3.40%K -8.80%G +0.000% | 5.55I 18.02%NM 17.32%EV -2.06%E -0.371%K -0.452%G +0.000% | 4.05I 24.69%NM 23.73%EV -1.17%E -0.289%K -0.383%G +0.000% | 4.1% | 2026-08-15 12:49 |
| BetOnline.ag🎯 | 1.63I 61.35%NM 57.39%EV -5.54%E -3.40%K -8.80%G +0.000% | 5.20I 19.23%NM 17.99%EV -8.23%E -1.58%K -1.96%G +0.000% | 3.80I 26.32%NM 24.62%EV -7.27%E -1.91%K -2.60%G +0.000% | 6.9% | 2026-08-15 12:50 |
| Codere (IT)🎯 | 1.60I 62.50%NM 57.25%EV -7.28%E -4.55%K -12.13%G +0.000% | 5.00I 20.00%NM 18.32%EV -11.76%E -2.35%K -2.94%G +0.000% | 3.75I 26.67%NM 24.43%EV -8.49%E -2.26%K -3.09%G +0.000% | 9.2% | 2026-08-15 13:10 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.