Model domyślnyŚrednia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana)

Moreirense FC v Benfica

Początek: 2026-08-22 11:00 UTC

Linia zamknięcia — prawdopodobieństwa i wartość oczekiwana obliczone przez wybrany model na podstawie ostatnich kursów zarejestrowanych przed rozpoczęciem. Spotkanie już trwa, więc nie są to dane bieżące. Oceń wiarygodność prognoz prawdopodobieństwa każdego modelu na tle wyników wszystkich rozstrzygniętych spotkań →

Zwycięzca spotkania

2 bukmacherów (1 w analizie )

Szacowane prawdopodobieństwo każdego wyniku według modelu: Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana)

Moreirense FC (Gospodarze)

Prognoza 6.00%16.67kurs godziwy
EV -5.01%
Przewaga -0.317%
Kelly -0.338%
Wzrost +0.000%

przy maksymalnym kursie 15.83

Rozkład oszacowań prawdopodobieństwa bukmacherów
6.00%6.00%6.00%6.23%MIN.ŚREDNIAMEDIANAMAKS.
Rozkład kursów
15.0015.4115.4115.836.67%6.49%6.49%6.32%MIN.ŚREDNIAMEDIANAMAKS.

Benfica (Goście)

Prognoza 81.88%1.22kurs godziwy
EV -5.01%
Przewaga -4.32%
Kelly -31.34%
Wzrost +0.000%

przy maksymalnym kursie 1.16

Rozkład oszacowań prawdopodobieństwa bukmacherów
81.30%81.88%81.88%81.88%MIN.ŚREDNIAMEDIANAMAKS.
Rozkład kursów
1.151.151.151.1686.96%86.58%86.58%86.21%MIN.ŚREDNIAMEDIANAMAKS.

Remis

Prognoza 12.12%8.25kurs godziwy
EV -5.01%
Przewaga -0.640%
Kelly -0.733%
Wzrost +0.000%

przy maksymalnym kursie 7.84

Rozkład oszacowań prawdopodobieństwa bukmacherów
12.12%12.12%12.12%12.47%MIN.ŚREDNIAMEDIANAMAKS.
Rozkład kursów
7.507.677.677.8413.33%13.04%13.04%12.76%MIN.ŚREDNIAMEDIANAMAKS.

Przy ostatnich kursach przed rozpoczęciem model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacował rynek Zwycięzca spotkania następująco: Moreirense FC (Gospodarze): 6.00%; Benfica (Goście): 81.88%; Remis: 12.12%. Dla wyniku Remis oszacowanie to odpowiadało uczciwemu kursowi dziesiętnemu 8.25. Żaden kwalifikujący się bukmacher nie oferował kursu zamknięcia powyżej tego poziomu: najlepszy wynosił 7.84, przy wartości oczekiwanej -5.01%; nie dawał dodatniej wartości oczekiwanej.

Kursy bukmacherskie (2 bukmacherów)

Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.

BukmacherGospodarze ▼GościeRemisMarżaAktualizacja
Pinnacle🎯15.83I 6.32%NM 6.00%EV -5.01%E -0.317%K -0.338%G +0.000%1.16I 86.21%NM 81.88%EV -5.01%E -4.32%K -31.34%G +0.000%7.84I 12.76%NM 12.12%EV -5.01%E -0.640%K -0.733%G +0.000%5.3%2026-08-19 20:46
Bovada🎯15.00I 6.67%NM 6.23%EV -9.99%E -0.666%K -0.714%G +0.000%1.15I 86.96%NM 81.30%EV -5.83%E -5.07%K -38.89%G +0.000%7.50I 13.33%NM 12.47%EV -9.13%E -1.22%K -1.41%G +0.000%7.0%2026-08-17 22:02
Marża = Marża (suma nadmiarowa) · I = Prawdopodobieństwo implikowane · NM = Prawdopodobieństwo bez marży · EV = Wartość oczekiwana · E = Przewaga · K = Kryterium Kelly’ego · G = Wzrost kapitału

Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.