przy maksymalnym kursie 2.23
przy maksymalnym kursie 3.25
przy maksymalnym kursie 3.65
Dla rynku Zwycięzca spotkania model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacuje prawdopodobieństwa następująco: Atlante FC (Gospodarze): 43.07%; Atlético San Luis (Goście): 30.22%; Remis: 26.71%. Dla wyniku Atlético San Luis (Goście) oszacowanie to odpowiada uczciwemu kursowi dziesiętnemu 3.31. Żaden kwalifikujący się bukmacher nie oferuje kursu powyżej tego poziomu: najlepszy dostępny kurs wynosi 3.25, przy wartości oczekiwanej -1.79%; nie daje dodatniej wartości oczekiwanej.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze ▼ | Goście | Remis | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Svenska Spel🎯 | 2.23I 44.84%NM 43.53%EV -3.96%E -1.78%K -3.22%G +0.000% | 3.25I 30.77%NM 29.87%EV -1.79%E -0.551%K -0.796%G +0.000% | 3.65I 27.40%NM 26.60%EV -2.49%E -0.683%K -0.941%G +0.000% | 3.0% | 2026-10-17 03:30 |
| ATG (SE)🎯 | 2.23I 44.84%NM 43.53%EV -3.96%E -1.78%K -3.22%G +0.000% | 3.25I 30.77%NM 29.87%EV -1.79%E -0.551%K -0.796%G +0.000% | 3.65I 27.40%NM 26.60%EV -2.49%E -0.683%K -0.941%G +0.000% | 3.0% | 2026-10-17 03:30 |
| Unibet🎯 | 2.14I 46.73%NM 43.07%EV -7.84%E -3.66%K -6.87%G +0.000% | 3.05I 32.79%NM 30.22%EV -7.84%E -2.57%K -3.82%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 26.71%EV -7.84%E -2.27%K -3.20%G +0.000% | 8.5% | 2026-10-17 03:30 |
| Unibet (NL)🎯 | 2.14I 46.73%NM 43.07%EV -7.84%E -3.66%K -6.87%G +0.000% | 3.05I 32.79%NM 30.22%EV -7.84%E -2.57%K -3.82%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 26.71%EV -7.84%E -2.27%K -3.20%G +0.000% | 8.5% | 2026-10-17 03:30 |
| BetRivers🎯 | 2.14I 46.73%NM 43.07%EV -7.84%E -3.66%K -6.87%G +0.000% | 3.05I 32.79%NM 30.22%EV -7.84%E -2.57%K -3.82%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 26.71%EV -7.84%E -2.27%K -3.20%G +0.000% | 8.5% | 2026-10-17 03:30 |
| Unibet (SE)🎯 | 2.14I 46.73%NM 43.07%EV -7.84%E -3.66%K -6.87%G +0.000% | 3.05I 32.79%NM 30.22%EV -7.84%E -2.57%K -3.82%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 26.71%EV -7.84%E -2.27%K -3.20%G +0.000% | 8.5% | 2026-10-17 03:30 |
| Grosvenor🎯 | 2.14I 46.73%NM 43.07%EV -7.84%E -3.66%K -6.87%G +0.000% | 3.05I 32.79%NM 30.22%EV -7.84%E -2.57%K -3.82%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 26.71%EV -7.84%E -2.27%K -3.20%G +0.000% | 8.5% | 2026-10-17 03:30 |
| Casumo🎯 | 2.14I 46.73%NM 43.07%EV -7.84%E -3.66%K -6.87%G +0.000% | 3.05I 32.79%NM 30.22%EV -7.84%E -2.57%K -3.82%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 26.71%EV -7.84%E -2.27%K -3.20%G +0.000% | 8.5% | 2026-10-17 03:30 |
| betPARX🎯 | 2.14I 46.73%NM 43.07%EV -7.84%E -3.66%K -6.87%G +0.000% | 3.05I 32.79%NM 30.22%EV -7.84%E -2.57%K -3.82%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 26.71%EV -7.84%E -2.27%K -3.20%G +0.000% | 8.5% | 2026-10-17 03:30 |
| TABtouch🎯 | 2.08I 48.08%NM 42.99%EV -10.42%E -5.01%K -9.65%G +0.000% | 2.95I 33.90%NM 30.31%EV -10.86%E -3.68%K -5.57%G +0.000% | 3.35I 29.85%NM 26.69%EV -10.51%E -3.14%K -4.47%G +0.000% | 11.8% | 2026-10-17 03:30 |
| LiveScore Bet🎯 | 2.08I 48.08%NM 42.99%EV -10.42%E -5.01%K -9.65%G +0.000% | 2.95I 33.90%NM 30.31%EV -10.86%E -3.68%K -5.57%G +0.000% | 3.35I 29.85%NM 26.69%EV -10.51%E -3.14%K -4.47%G +0.000% | 11.8% | 2026-10-17 03:30 |
| Virgin Bet🎯 | 2.08I 48.08%NM 42.99%EV -10.42%E -5.01%K -9.65%G +0.000% | 2.95I 33.90%NM 30.31%EV -10.86%E -3.68%K -5.57%G +0.000% | 3.35I 29.85%NM 26.69%EV -10.51%E -3.14%K -4.47%G +0.000% | 11.8% | 2026-10-17 03:30 |
| LeoVegas (SE)🎯 | 2.06I 48.54%NM 43.06%EV -11.28%E -5.48%K -10.64%G +0.000% | 2.95I 33.90%NM 30.07%EV -10.86%E -3.68%K -5.57%G +0.000% | 3.30I 30.30%NM 26.88%EV -11.84%E -3.59%K -5.15%G +0.000% | 12.7% | 2026-10-17 03:30 |
| PMU (FR)🎯 | 2.00I 50.00%NM 42.98%EV -13.86%E -6.93%K -13.86%G +0.000% | 2.85I 35.09%NM 30.16%EV -13.88%E -4.87%K -7.50%G +0.000% | 3.20I 31.25%NM 26.86%EV -14.51%E -4.54%K -6.60%G +0.000% | 16.3% | 2026-10-17 03:30 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście | Remis | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Kalshi◎ | 2.17I 46.08%NM 31.51% | 2.38I 42.02%NM 28.73% | 1.72I 58.14%NM 39.76% | 46.2% | 2026-10-17 07:30 |