med antagandet om högsta odds 2.48
med antagandet om högsta odds 2.99
med antagandet om högsta odds 3.60
För Matchresultat uppskattar Interkvartilmedelvärde (Kurerad lista) följande sannolikheter: Sassuolo (Hemma): 39.46%; Genoa (Borta): 32.64%; Oavgjort: 27.90%. För Oavgjort motsvarar uppskattningen ett rättvist decimalodds på 3.58. 2 spelbolag erbjuder odds över den nivån; bästa tillgängliga odds är 3.60, vilket ger ett positivt väntevärde på +0.442%.
Vi är inte knutna till något spelbolag och får ingen ersättning för transaktioner som genomförs hos dem.
| Spelbolag | Hemma | Borta | Oavgjort ▼ | Marginal | Uppdaterat |
|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet🎯 | 2.48I 40.32%NM 39.71%EV -2.13%E -0.861%K -1.44%G +0.000% | 2.99I 33.44%NM 32.94%EV -2.41%E -0.807%K -1.21%G +0.000% | 3.60I 27.78%NM 27.36%EV +0.442%E +0.123%K +0.170%G +0.001% | 1.5% | 2026-11-04 18:35 |
| betfred_uk🎯 | 2.40I 41.67%NM 39.62%EV -5.29%E -2.20%K -3.78%G +0.000% | 2.80I 35.71%NM 33.96%EV -8.61%E -3.08%K -4.79%G +0.000% | 3.60I 27.78%NM 26.42%EV +0.442%E +0.123%K +0.170%G +0.001% | 5.2% | 2026-11-04 18:35 |
| Marathon Bet🎯 | 2.41I 41.49%NM 39.69%EV -4.90%E -2.03%K -3.47%G +0.000% | 2.90I 34.48%NM 32.98%EV -5.35%E -1.85%K -2.82%G +0.000% | 3.50I 28.57%NM 27.33%EV -2.35%E -0.671%K -0.939%G +0.000% | 4.5% | 2026-11-04 18:15 |
| Tipico (DE)🎯 | 2.30I 43.48%NM 41.04%EV -9.24%E -4.02%K -7.11%G +0.000% | 2.95I 33.90%NM 32.00%EV -3.72%E -1.26%K -1.91%G +0.000% | 3.50I 28.57%NM 26.97%EV -2.35%E -0.671%K -0.939%G +0.000% | 5.9% | 2026-11-04 13:59 |
| Betr (AU)🎯 | 2.40I 41.67%NM 39.33%EV -5.29%E -2.20%K -3.78%G +0.000% | 2.80I 35.71%NM 33.71%EV -8.61%E -3.08%K -4.79%G +0.000% | 3.50I 28.57%NM 26.97%EV -2.35%E -0.671%K -0.939%G +0.000% | 6.0% | 2026-11-04 18:35 |
| Pinnacle🎯 | 2.41I 41.49%NM 39.60%EV -4.90%E -2.03%K -3.47%G +0.000% | 2.93I 34.13%NM 32.57%EV -4.37%E -1.49%K -2.27%G +0.000% | 3.43I 29.15%NM 27.83%EV -4.30%E -1.25%K -1.77%G +0.000% | 4.8% | 2026-11-04 18:15 |
| Betsson🎯 | 2.42I 41.32%NM 39.20%EV -4.50%E -1.86%K -3.17%G +0.000% | 2.92I 34.25%NM 32.49%EV -4.70%E -1.61%K -2.45%G +0.000% | 3.35I 29.85%NM 28.32%EV -6.53%E -1.95%K -2.78%G +0.000% | 5.4% | 2026-11-04 18:15 |
| NordicBet🎯 | 2.42I 41.32%NM 39.11%EV -4.50%E -1.86%K -3.17%G +0.000% | 2.90I 34.48%NM 32.64%EV -5.35%E -1.85%K -2.82%G +0.000% | 3.35I 29.85%NM 28.25%EV -6.53%E -1.95%K -2.78%G +0.000% | 5.7% | 2026-11-04 18:14 |
| Winamax (DE)🎯 | 2.35I 42.55%NM 39.12%EV -7.26%E -3.09%K -5.38%G +0.000% | 2.75I 36.36%NM 33.43%EV -10.25%E -3.73%K -5.86%G +0.000% | 3.35I 29.85%NM 27.44%EV -6.53%E -1.95%K -2.78%G +0.000% | 8.8% | 2026-11-04 14:54 |
| LeoVegas🎯 | 2.38I 42.02%NM 38.66%EV -6.08%E -2.55%K -4.41%G +0.000% | 2.75I 36.36%NM 33.46%EV -10.25%E -3.73%K -5.86%G +0.000% | 3.30I 30.30%NM 27.88%EV -7.93%E -2.40%K -3.45%G +0.000% | 8.7% | 2026-11-04 19:09 |
| Unibet (UK)🎯 | 2.40I 41.67%NM 38.53%EV -5.29%E -2.20%K -3.78%G +0.000% | 2.80I 35.71%NM 33.02%EV -8.61%E -3.08%K -4.79%G +0.000% | 3.25I 30.77%NM 28.45%EV -9.32%E -2.87%K -4.14%G +0.000% | 8.2% | 2026-11-04 19:09 |
| Unibet (FR)🎯 | 2.10I 47.62%NM 41.08%EV -17.13%E -8.16%K -15.57%G +0.000% | 2.70I 37.04%NM 31.95%EV -11.88%E -4.40%K -6.99%G +0.000% | 3.20I 31.25%NM 26.96%EV -10.72%E -3.35%K -4.87%G +0.000% | 15.9% | 2026-11-04 14:35 |
| Betclic (FR)🎯 | 2.23I 44.84%NM 39.36%EV -12.00%E -5.38%K -9.76%G +0.000% | 2.70I 37.04%NM 32.51%EV -11.88%E -4.40%K -6.99%G +0.000% | 3.12I 32.05%NM 28.13%EV -12.95%E -4.15%K -6.11%G +0.000% | 13.9% | 2026-11-04 19:20 |
| Winamax (FR)🎯 | 2.20I 45.45%NM 38.87%EV -13.18%E -5.99%K -10.99%G +0.000% | 2.55I 39.22%NM 33.54%EV -16.77%E -6.58%K -10.82%G +0.000% | 3.10I 32.26%NM 27.59%EV -13.51%E -4.36%K -6.43%G +0.000% | 16.9% | 2026-11-04 14:34 |
Uppdaterat anger när respektive spelbolag senast ändrade sitt odds. En äldre tidpunkt betyder därför att oddset inte har rört sig, inte att det är inaktuellt. Spelbolag som inte har observerats under de senaste cirka 15 minuterna utesluts normalt; endast om dataflödet för en hel marknad tystnar visas i stället de senast registrerade oddsen.
| Spelbolag | Hemma | Borta | Oavgjort | Marginal ▲ | Uppdaterat |
|---|---|---|---|---|---|
| Smarkets◎ | 2.24I 44.64%NM 38.36% | 2.62I 38.17%NM 32.80% | 2.98I 33.56%NM 28.84% | 16.4% | 2026-11-04 19:10 |