przy maksymalnym kursie 2.65
przy maksymalnym kursie 2.60
przy maksymalnym kursie 3.45
Dla rynku Zwycięzca spotkania model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacuje prawdopodobieństwa następująco: Notts County (Gospodarze): 36.73%; Sheffield Wednesday (Goście): 36.00%; Remis: 27.27%. Dla wyniku Notts County (Gospodarze) oszacowanie to odpowiada uczciwemu kursowi dziesiętnemu 2.72. Żaden kwalifikujący się bukmacher nie oferuje kursu powyżej tego poziomu: najlepszy dostępny kurs wynosi 2.65, przy wartości oczekiwanej -2.66%; nie daje dodatniej wartości oczekiwanej.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze ▼ | Goście | Remis | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| LeoVegas🎯 | 2.65I 37.74%NM 35.09%EV -2.66%E -1.00%K -1.61%G +0.000% | 2.45I 40.82%NM 37.96%EV -11.81%E -4.82%K -8.14%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 26.95%EV -5.92%E -1.71%K -2.41%G +0.000% | 7.5% | 2026-10-13 18:49 |
| Unibet🎯 | 2.55I 39.22%NM 36.77%EV -6.33%E -2.48%K -4.09%G +0.000% | 2.60I 38.46%NM 36.06%EV -6.41%E -2.46%K -4.00%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 27.17%EV -5.92%E -1.71%K -2.41%G +0.000% | 6.7% | 2026-10-13 18:49 |
| LiveScore Bet🎯 | 2.55I 39.22%NM 36.77%EV -6.33%E -2.48%K -4.09%G +0.000% | 2.60I 38.46%NM 36.06%EV -6.41%E -2.46%K -4.00%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 27.17%EV -5.92%E -1.71%K -2.41%G +0.000% | 6.7% | 2026-10-13 18:49 |
| Casumo🎯 | 2.55I 39.22%NM 36.77%EV -6.33%E -2.48%K -4.09%G +0.000% | 2.60I 38.46%NM 36.06%EV -6.41%E -2.46%K -4.00%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 27.17%EV -5.92%E -1.71%K -2.41%G +0.000% | 6.7% | 2026-10-13 18:49 |
| Unibet (SE)🎯 | 2.55I 39.22%NM 36.77%EV -6.33%E -2.48%K -4.09%G +0.000% | 2.60I 38.46%NM 36.06%EV -6.41%E -2.46%K -4.00%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 27.17%EV -5.92%E -1.71%K -2.41%G +0.000% | 6.7% | 2026-10-13 18:50 |
| Unibet (NL)🎯 | 2.55I 39.22%NM 36.77%EV -6.33%E -2.48%K -4.09%G +0.000% | 2.60I 38.46%NM 36.06%EV -6.41%E -2.46%K -4.00%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 27.17%EV -5.92%E -1.71%K -2.41%G +0.000% | 6.7% | 2026-10-13 18:49 |
| ATG (SE)🎯 | 2.55I 39.22%NM 36.77%EV -6.33%E -2.48%K -4.09%G +0.000% | 2.60I 38.46%NM 36.06%EV -6.41%E -2.46%K -4.00%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 27.17%EV -5.92%E -1.71%K -2.41%G +0.000% | 6.7% | 2026-10-13 18:54 |
| Svenska Spel🎯 | 2.55I 39.22%NM 36.77%EV -6.33%E -2.48%K -4.09%G +0.000% | 2.60I 38.46%NM 36.06%EV -6.41%E -2.46%K -4.00%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 27.17%EV -5.92%E -1.71%K -2.41%G +0.000% | 6.7% | 2026-10-13 18:54 |
| betPARX🎯 | 2.55I 39.22%NM 36.77%EV -6.33%E -2.48%K -4.09%G +0.000% | 2.60I 38.46%NM 36.06%EV -6.41%E -2.46%K -4.00%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 27.17%EV -5.92%E -1.71%K -2.41%G +0.000% | 6.7% | 2026-10-13 18:54 |
| Virgin Bet🎯 | 2.48I 40.32%NM 36.45%EV -8.90%E -3.59%K -6.02%G +0.000% | 2.50I 40.00%NM 36.16%EV -10.01%E -4.00%K -6.67%G +0.000% | 3.30I 30.30%NM 27.39%EV -10.01%E -3.03%K -4.35%G +0.000% | 10.6% | 2026-10-13 18:49 |
| TABtouch🎯 | 2.48I 40.32%NM 36.45%EV -8.90%E -3.59%K -6.02%G +0.000% | 2.50I 40.00%NM 36.16%EV -10.01%E -4.00%K -6.67%G +0.000% | 3.30I 30.30%NM 27.39%EV -10.01%E -3.03%K -4.35%G +0.000% | 10.6% | 2026-10-13 18:50 |
| Grosvenor🎯 | 2.48I 40.32%NM 36.45%EV -8.90%E -3.59%K -6.02%G +0.000% | 2.50I 40.00%NM 36.16%EV -10.01%E -4.00%K -6.67%G +0.000% | 3.30I 30.30%NM 27.39%EV -10.01%E -3.03%K -4.35%G +0.000% | 10.6% | 2026-10-13 18:50 |
| LeoVegas (SE)🎯 | 2.45I 40.82%NM 36.73%EV -10.01%E -4.08%K -6.90%G +0.000% | 2.50I 40.00%NM 36.00%EV -10.01%E -4.00%K -6.67%G +0.000% | 3.30I 30.30%NM 27.27%EV -10.01%E -3.03%K -4.35%G +0.000% | 11.1% | 2026-10-13 18:50 |
| BetRivers🎯 | 2.45I 40.82%NM 36.73%EV -10.01%E -4.08%K -6.90%G +0.000% | 2.50I 40.00%NM 36.00%EV -10.01%E -4.00%K -6.67%G +0.000% | 3.30I 30.30%NM 27.27%EV -10.01%E -3.03%K -4.35%G +0.000% | 11.1% | 2026-10-13 18:50 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.