med antagandet om högsta odds 3.25
med antagandet om högsta odds 2.18
med antagandet om högsta odds 3.78
För Matchresultat uppskattar Interkvartilmedelvärde (Kurerad lista) följande sannolikheter: Rheindorf Altach (Hemma): 29.76%; Sturm Graz (Borta): 44.55%; Oavgjort: 25.69%. För Sturm Graz (Borta) motsvarar uppskattningen ett rättvist decimalodds på 2.24. Inget kvalificerat spelbolag erbjuder odds över den nivån: bästa tillgängliga odds är 2.18, med väntevärdet -2.88%; det ger inget positivt väntevärde.
Vi är inte knutna till något spelbolag och får ingen ersättning för transaktioner som genomförs hos dem.
| Spelbolag | Hemma ▼ | Borta | Oavgjort | Marginal | Uppdaterat |
|---|---|---|---|---|---|
| Unibet (UK)🎯 | 3.25I 30.77%NM 27.88%EV -3.29%E -1.01%K -1.46%G +0.000% | 1.93I 51.81%NM 46.95%EV -14.02%E -7.26%K -15.07%G +0.000% | 3.60I 27.78%NM 25.17%EV -7.51%E -2.09%K -2.89%G +0.000% | 10.4% | 2026-11-08 16:25 |
| Tipico (DE)🎯 | 3.20I 31.25%NM 29.19%EV -4.77%E -1.49%K -2.17%G +0.000% | 2.05I 48.78%NM 45.56%EV -8.67%E -4.23%K -8.26%G +0.000% | 3.70I 27.03%NM 25.25%EV -4.95%E -1.34%K -1.83%G +0.000% | 7.1% | 2026-11-08 19:09 |
| 1xBet🎯 | 3.10I 32.26%NM 30.13%EV -7.75%E -2.50%K -3.69%G +0.000% | 2.12I 47.17%NM 44.06%EV -5.55%E -2.62%K -4.96%G +0.000% | 3.62I 27.62%NM 25.80%EV -7.00%E -1.93%K -2.67%G +0.000% | 7.1% | 2026-11-08 17:20 |
| Fanatics🎯 | 3.10I 32.26%NM 29.75%EV -7.75%E -2.50%K -3.69%G +0.000% | 2.10I 47.62%NM 43.91%EV -6.44%E -3.07%K -5.86%G +0.000% | 3.50I 28.57%NM 26.35%EV -10.08%E -2.88%K -4.03%G +0.000% | 8.4% | 2026-11-08 16:50 |
| Winamax (DE)🎯 | 3.10I 32.26%NM 28.35%EV -7.75%E -2.50%K -3.69%G +0.000% | 1.86I 53.76%NM 47.24%EV -17.13%E -9.21%K -19.92%G +0.000% | 3.60I 27.78%NM 24.41%EV -7.51%E -2.09%K -2.89%G +0.000% | 13.8% | 2026-11-08 16:25 |
| Pinnacle🎯 | 3.09I 32.36%NM 30.91%EV -8.05%E -2.60%K -3.85%G +0.000% | 2.18I 45.87%NM 43.82%EV -2.88%E -1.32%K -2.44%G +0.000% | 3.78I 26.46%NM 25.27%EV -2.89%E -0.765%K -1.04%G +0.000% | 4.7% | 2026-11-08 19:15 |
| Betsson🎯 | 3.05I 32.79%NM 30.10%EV -9.24%E -3.03%K -4.51%G +0.000% | 2.12I 47.17%NM 43.30%EV -5.55%E -2.62%K -4.96%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 26.61%EV -11.37%E -3.30%K -4.64%G +0.000% | 8.9% | 2026-11-08 19:10 |
| NordicBet🎯 | 3.05I 32.79%NM 30.10%EV -9.24%E -3.03%K -4.51%G +0.000% | 2.12I 47.17%NM 43.30%EV -5.55%E -2.62%K -4.96%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 26.61%EV -11.37%E -3.30%K -4.64%G +0.000% | 8.9% | 2026-11-08 19:10 |
| Betr (AU)🎯 | 3.00I 33.33%NM 31.30%EV -10.73%E -3.58%K -5.36%G +0.000% | 2.15I 46.51%NM 43.67%EV -4.21%E -1.96%K -3.66%G +0.000% | 3.75I 26.67%NM 25.04%EV -3.66%E -0.976%K -1.33%G +0.000% | 6.5% | 2026-11-08 19:25 |
| Winamax (FR)🎯 | 3.00I 33.33%NM 28.53%EV -10.73%E -3.58%K -5.36%G +0.000% | 1.82I 54.95%NM 47.02%EV -18.92%E -10.39%K -23.07%G +0.000% | 3.50I 28.57%NM 24.45%EV -10.08%E -2.88%K -4.03%G +0.000% | 16.8% | 2026-11-08 16:25 |
| Unibet (FR)🎯 | 3.00I 33.33%NM 27.55%EV -10.73%E -3.58%K -5.36%G +0.000% | 1.73I 57.80%NM 47.78%EV -22.93%E -13.25%K -31.40%G +0.000% | 3.35I 29.85%NM 24.67%EV -13.94%E -4.16%K -5.93%G +0.000% | 21.0% | 2026-11-08 16:24 |
| Betclic (FR)🎯 | 2.78I 35.97%NM 30.60%EV -17.27%E -6.21%K -9.70%G +0.000% | 1.94I 51.55%NM 43.85%EV -13.57%E -6.99%K -14.44%G +0.000% | 3.33I 30.03%NM 25.55%EV -14.45%E -4.34%K -6.20%G +0.000% | 17.5% | 2026-11-08 19:14 |
Uppdaterat anger när respektive spelbolag senast ändrade sitt odds. En äldre tidpunkt betyder därför att oddset inte har rört sig, inte att det är inaktuellt. Spelbolag som inte har observerats under de senaste cirka 15 minuterna utesluts normalt; endast om dataflödet för en hel marknad tystnar visas i stället de senast registrerade oddsen.
Forumdiskussionen visas på engelska.
Inga publicerade kommentarer ännu.