Linia zamknięcia — prawdopodobieństwa i wartość oczekiwana obliczone przez wybrany model na podstawie ostatnich kursów zarejestrowanych przed rozpoczęciem. Spotkanie już trwa, więc nie są to dane bieżące. Oceń wiarygodność prognoz prawdopodobieństwa każdego modelu na tle wyników wszystkich rozstrzygniętych spotkań →
przy maksymalnym kursie 3.40
przy maksymalnym kursie 1.40
przy maksymalnym kursie 34.00
Przy ostatnich kursach przed rozpoczęciem model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacował rynek Zwycięzca spotkania następująco: Parramatta Eels (Gospodarze): 28.49%; Cronulla Sutherland Sharks (Goście): 67.49%; Remis: 4.02%. Dla wyniku Remis oszacowanie to odpowiadało uczciwemu kursowi dziesiętnemu 24.85. 3 bukmacherów oferowało kursy zamknięcia powyżej tego poziomu; najlepszy wynosił 34.00, co odpowiadało dodatniej wartości oczekiwanej +36.84%.
19 bukmacherów oferuje na tym rynku inną liczbę opcji (2-opcyjny zamiast 3-opcyjny przyjętych w analizie). Z powodu tej rozbieżności wyniki analizy należy interpretować ostrożnie.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście | Remis ▼ | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Winamax (DE)🎯 | 3.05I 32.79%NM 29.56%EV -13.11%E -4.30%K -6.40%G +0.000% | 1.33I 75.19%NM 67.79%EV -10.24%E -7.70%K -31.04%G +0.000% | 34.00I 2.94%NM 2.65%EV +36.84%E +1.08%K +1.12%G +0.411% | 10.9% | 2026-08-30 06:04 |
| Marathon Bet🎯 | 3.18I 31.45%NM 29.03%EV -9.41%E -2.96%K -4.32%G +0.000% | 1.36I 73.53%NM 67.89%EV -8.22%E -6.04%K -22.83%G +0.000% | 30.00I 3.33%NM 3.08%EV +20.74%E +0.691%K +0.715%G +0.148% | 8.3% | 2026-08-30 06:00 |
| Winamax (FR)🎯 | 3.25I 30.77%NM 27.55%EV -7.41%E -2.28%K -3.30%G +0.000% | 1.30I 76.92%NM 68.87%EV -12.27%E -9.44%K -40.89%G +0.000% | 25.00I 4.00%NM 3.58%EV +0.619%E +0.025%K +0.026%G +0.000% | 11.7% | 2026-08-30 06:04 |
| Unibet (FR)🎯 | 3.15I 31.75%NM 28.43%EV -10.26%E -3.26%K -4.77%G +0.000% | 1.32I 75.76%NM 67.84%EV -10.92%E -8.27%K -34.12%G +0.000% | 24.00I 4.17%NM 3.73%EV -3.41%E -0.142%K -0.148%G +0.000% | 11.7% | 2026-08-30 06:03 |
| NetBet (FR)🎯 | 3.00I 33.33%NM 29.04%EV -14.54%E -4.85%K -7.27%G +0.000% | 1.30I 76.92%NM 67.01%EV -12.27%E -9.44%K -40.89%G +0.000% | 22.00I 4.55%NM 3.96%EV -11.46%E -0.521%K -0.545%G +0.000% | 14.8% | 2026-08-30 06:03 |
| Tipico (DE)🎯 | 3.00I 33.33%NM 30.37%EV -14.54%E -4.85%K -7.27%G +0.000% | 1.40I 71.43%NM 65.08%EV -5.52%E -3.94%K -13.79%G +0.000% | 20.00I 5.00%NM 4.56%EV -19.50%E -0.975%K -1.03%G +0.000% | 9.8% | 2026-08-30 04:15 |
| NordicBet🎯 | 3.40I 29.41%NM 26.97%EV -3.14%E -0.924%K -1.31%G +0.000% | 1.35I 74.07%NM 67.93%EV -8.89%E -6.59%K -25.41%G +0.000% | 18.00I 5.56%NM 5.09%EV -27.55%E -1.53%K -1.62%G +0.000% | 9.0% | 2026-08-30 05:55 |
| Betsson🎯 | 3.40I 29.41%NM 26.97%EV -3.14%E -0.924%K -1.31%G +0.000% | 1.35I 74.07%NM 67.93%EV -8.89%E -6.59%K -25.41%G +0.000% | 18.00I 5.56%NM 5.09%EV -27.55%E -1.53%K -1.62%G +0.000% | 9.0% | 2026-08-30 05:55 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.
Ci bukmacherzy oferują na tym rynku inną liczbę opcji i zostali wykluczeni z analizy. Ich kursy podano wyłącznie informacyjnie — zasady rozliczania zakładów mogą być odmienne i powodować dodatkową niepewność.
| Bukmacher | Opcja 1 | Opcja 2 | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| Betfair Exchange (AU)◎ | 3.30I 30.30%NM 30.08% | 1.42I 70.42%NM 69.92% | 0.7% | 2026-08-30 06:05 |
| BetOnline.ag🎯 | 3.00I 33.33%NM 32.13% | 1.42I 70.42%NM 67.87% | 3.8% | 2026-08-30 05:35 |
| Pinnacle🎯 | 2.93I 34.13%NM 32.64% | 1.42I 70.42%NM 67.36% | 4.6% | 2026-08-30 05:50 |
| TAB🎯 | 3.20I 31.25%NM 29.82% | 1.36I 73.53%NM 70.18% | 4.8% | 2026-08-30 05:44 |
| Bet Right🎯 | 2.90I 34.48%NM 32.87% | 1.42I 70.42%NM 67.13% | 4.9% | 2026-08-30 05:40 |
| Ladbrokes (AU)🎯 | 2.90I 34.48%NM 32.87% | 1.42I 70.42%NM 67.13% | 4.9% | 2026-08-30 04:39 |
| Neds🎯 | 2.90I 34.48%NM 32.87% | 1.42I 70.42%NM 67.13% | 4.9% | 2026-08-30 04:39 |
| SportsBet🎯 | 3.40I 29.41%NM 27.97% | 1.32I 75.76%NM 72.03% | 5.2% | 2026-08-30 06:05 |
| TABtouch🎯 | 3.05I 32.79%NM 31.15% | 1.38I 72.46%NM 68.85% | 5.3% | 2026-08-30 05:55 |
| Unibet (NL)🎯 | 3.05I 32.79%NM 31.15% | 1.38I 72.46%NM 68.85% | 5.3% | 2026-08-30 05:55 |
| LeoVegas (SE)🎯 | 3.05I 32.79%NM 31.15% | 1.38I 72.46%NM 68.85% | 5.3% | 2026-08-30 05:55 |
| Casumo🎯 | 3.05I 32.79%NM 31.15% | 1.38I 72.46%NM 68.85% | 5.3% | 2026-08-30 05:55 |
| Unibet (SE)🎯 | 3.05I 32.79%NM 31.15% | 1.38I 72.46%NM 68.85% | 5.3% | 2026-08-30 05:55 |
| Betr (AU)🎯 | 3.10I 32.26%NM 30.65% | 1.37I 72.99%NM 69.35% | 5.3% | 2026-08-30 01:40 |
| PlayUp🎯 | 3.15I 31.75%NM 30.16% | 1.36I 73.53%NM 69.84% | 5.3% | 2026-08-30 05:55 |
| BetRivers🎯 | 3.00I 33.33%NM 31.51% | 1.38I 72.46%NM 68.49% | 5.8% | 2026-08-30 05:55 |
| Unibet🎯 | 3.00I 33.33%NM 31.51% | 1.38I 72.46%NM 68.49% | 5.8% | 2026-08-30 05:55 |
| PointsBet (AU)🎯 | 3.25I 30.77%NM 29.04% | 1.33I 75.19%NM 70.96% | 6.0% | 2026-08-30 05:50 |
| Grosvenor🎯 | 3.00I 33.33%NM 31.19% | 1.36I 73.53%NM 68.81% | 6.9% | 2026-08-30 05:55 |