Linia zamknięcia — prawdopodobieństwa i wartość oczekiwana obliczone przez wybrany model na podstawie ostatnich kursów zarejestrowanych przed rozpoczęciem. Spotkanie już trwa, więc nie są to dane bieżące. Oceń wiarygodność prognoz prawdopodobieństwa każdego modelu na tle wyników wszystkich rozstrzygniętych spotkań →
przy maksymalnym kursie 3.10
przy maksymalnym kursie 1.42
przy maksymalnym kursie 28.00
Przy ostatnich kursach przed rozpoczęciem model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacował rynek Zwycięzca spotkania następująco: Melbourne Storm (Gospodarze): 29.84%; Penrith Panthers (Goście): 66.17%; Remis: 3.99%. Dla wyniku Remis oszacowanie to odpowiadało uczciwemu kursowi dziesiętnemu 25.08. 3 bukmacherów oferowało kursy zamknięcia powyżej tego poziomu; najlepszy wynosił 28.00, co odpowiadało dodatniej wartości oczekiwanej +11.63%.
20 bukmacherów oferuje na tym rynku inną liczbę opcji (2-opcyjny zamiast 3-opcyjny przyjętych w analizie). Z powodu tej rozbieżności wyniki analizy należy interpretować ostrożnie.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście | Remis ▼ | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Marathon Bet🎯 | 3.00I 33.33%NM 30.77%EV -10.48%E -3.49%K -5.24%G +0.000% | 1.40I 71.43%NM 65.93%EV -7.36%E -5.25%K -18.39%G +0.000% | 28.00I 3.57%NM 3.30%EV +11.63%E +0.415%K +0.431%G +0.050% | 8.3% | 2026-08-20 09:34 |
| Winamax (DE)🎯 | 3.05I 32.79%NM 29.69%EV -8.99%E -2.95%K -4.39%G +0.000% | 1.35I 74.07%NM 67.08%EV -10.66%E -7.90%K -30.47%G +0.000% | 28.00I 3.57%NM 3.23%EV +11.63%E +0.415%K +0.431%G +0.050% | 10.4% | 2026-08-20 09:50 |
| Winamax (FR)🎯 | 3.00I 33.33%NM 29.85%EV -10.48%E -3.49%K -5.24%G +0.000% | 1.34I 74.63%NM 66.83%EV -11.33%E -8.45%K -33.31%G +0.000% | 27.00I 3.70%NM 3.32%EV +7.64%E +0.283%K +0.294%G +0.022% | 11.7% | 2026-08-20 09:49 |
| NetBet (FR)🎯 | 2.92I 34.25%NM 29.84%EV -12.87%E -4.41%K -6.70%G +0.000% | 1.32I 75.76%NM 66.01%EV -12.65%E -9.58%K -39.53%G +0.000% | 21.00I 4.76%NM 4.15%EV -16.28%E -0.775%K -0.814%G +0.000% | 14.8% | 2026-08-20 09:49 |
| Tipico (DE)🎯 | 3.10I 32.26%NM 28.97%EV -7.50%E -2.42%K -3.57%G +0.000% | 1.35I 74.07%NM 66.53%EV -10.66%E -7.90%K -30.47%G +0.000% | 20.00I 5.00%NM 4.49%EV -20.27%E -1.01%K -1.07%G +0.000% | 11.3% | 2026-08-18 12:50 |
| Unibet (FR)🎯 | 2.95I 33.90%NM 30.15%EV -11.98%E -4.06%K -6.14%G +0.000% | 1.36I 73.53%NM 65.40%EV -10.00%E -7.35%K -27.78%G +0.000% | 20.00I 5.00%NM 4.45%EV -20.27%E -1.01%K -1.07%G +0.000% | 12.4% | 2026-08-19 15:10 |
| NordicBet🎯 | 3.10I 32.26%NM 29.80%EV -7.50%E -2.42%K -3.57%G +0.000% | 1.42I 70.42%NM 65.06%EV -6.03%E -4.25%K -14.36%G +0.000% | 18.00I 5.56%NM 5.13%EV -28.24%E -1.57%K -1.66%G +0.000% | 8.2% | 2026-08-20 09:39 |
| Betsson🎯 | 3.10I 32.26%NM 29.80%EV -7.50%E -2.42%K -3.57%G +0.000% | 1.42I 70.42%NM 65.06%EV -6.03%E -4.25%K -14.36%G +0.000% | 18.00I 5.56%NM 5.13%EV -28.24%E -1.57%K -1.66%G +0.000% | 8.2% | 2026-08-20 09:39 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.
Ci bukmacherzy oferują na tym rynku inną liczbę opcji i zostali wykluczeni z analizy. Ich kursy podano wyłącznie informacyjnie — zasady rozliczania zakładów mogą być odmienne i powodować dodatkową niepewność.
| Bukmacher | Opcja 1 | Opcja 2 | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| Betfair Exchange (AU)◎ | 3.20I 31.25%NM 31.03% | 1.44I 69.44%NM 68.97% | 0.7% | 2026-08-20 09:50 |
| BetOnline.ag🎯 | 3.00I 33.33%NM 32.13% | 1.42I 70.42%NM 67.87% | 3.8% | 2026-08-20 09:34 |
| Betr (AU)🎯 | 3.10I 32.26%NM 30.80% | 1.38I 72.46%NM 69.20% | 4.7% | 2026-08-20 09:44 |
| Bet Right🎯 | 3.10I 32.26%NM 30.80% | 1.38I 72.46%NM 69.20% | 4.7% | 2026-08-20 09:44 |
| TAB🎯 | 3.15I 31.75%NM 30.31% | 1.37I 72.99%NM 69.69% | 4.7% | 2026-08-20 09:44 |
| Pinnacle🎯 | 3.15I 31.75%NM 30.31% | 1.37I 72.99%NM 69.69% | 4.7% | 2026-08-20 09:44 |
| Ladbrokes (AU)🎯 | 3.00I 33.33%NM 31.82% | 1.40I 71.43%NM 68.18% | 4.8% | 2026-08-18 06:44 |
| Neds🎯 | 3.00I 33.33%NM 31.82% | 1.40I 71.43%NM 68.18% | 4.8% | 2026-08-18 06:44 |
| Matchbook◎ | 3.00I 33.33%NM 31.82% | 1.40I 71.43%NM 68.18% | 4.8% | 2026-08-20 09:49 |
| Unibet (NL)🎯 | 3.05I 32.79%NM 31.15% | 1.38I 72.46%NM 68.85% | 5.3% | 2026-08-20 09:49 |
| Unibet (SE)🎯 | 3.05I 32.79%NM 31.15% | 1.38I 72.46%NM 68.85% | 5.3% | 2026-08-20 09:49 |
| LeoVegas (SE)🎯 | 3.05I 32.79%NM 31.15% | 1.38I 72.46%NM 68.85% | 5.3% | 2026-08-20 09:49 |
| TABtouch🎯 | 3.05I 32.79%NM 31.15% | 1.38I 72.46%NM 68.85% | 5.3% | 2026-08-20 09:49 |
| Casumo🎯 | 3.05I 32.79%NM 31.15% | 1.38I 72.46%NM 68.85% | 5.3% | 2026-08-20 09:49 |
| PlayUp🎯 | 3.15I 31.75%NM 30.16% | 1.36I 73.53%NM 69.84% | 5.3% | 2026-08-20 09:44 |
| SportsBet🎯 | 3.00I 33.33%NM 31.66% | 1.39I 71.94%NM 68.34% | 5.3% | 2026-08-20 09:34 |
| PointsBet (AU)🎯 | 3.10I 32.26%NM 30.49% | 1.36I 73.53%NM 69.51% | 5.8% | 2026-08-20 09:09 |
| BetRivers🎯 | 3.00I 33.33%NM 31.51% | 1.38I 72.46%NM 68.49% | 5.8% | 2026-08-20 09:49 |
| Unibet🎯 | 3.00I 33.33%NM 31.51% | 1.38I 72.46%NM 68.49% | 5.8% | 2026-08-20 09:49 |
| Grosvenor🎯 | 3.00I 33.33%NM 31.19% | 1.36I 73.53%NM 68.81% | 6.9% | 2026-08-20 09:49 |