Linia zamknięcia — prawdopodobieństwa i wartość oczekiwana obliczone przez wybrany model na podstawie ostatnich kursów zarejestrowanych przed rozpoczęciem. Spotkanie już trwa, więc nie są to dane bieżące. Oceń wiarygodność prognoz prawdopodobieństwa każdego modelu na tle wyników wszystkich rozstrzygniętych spotkań →
przy maksymalnym kursie 2.57
przy maksymalnym kursie 1.65
przy maksymalnym kursie 26.00
Przy ostatnich kursach przed rozpoczęciem model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacował rynek Zwycięzca spotkania następująco: Brisbane Broncos (Gospodarze): 37.12%; Melbourne Storm (Goście): 58.69%; Remis: 4.19%. Dla wyniku Remis oszacowanie to odpowiadało uczciwemu kursowi dziesiętnemu 23.85. 3 bukmacherów oferowało kursy zamknięcia powyżej tego poziomu; najlepszy wynosił 26.00, co odpowiadało dodatniej wartości oczekiwanej +9.04%.
20 bukmacherów oferuje na tym rynku inną liczbę opcji (2-opcyjny zamiast 3-opcyjny przyjętych w analizie). Z powodu tej rozbieżności wyniki analizy należy interpretować ostrożnie.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście | Remis ▼ | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Marathon Bet🎯 | 2.57I 38.91%NM 35.85%EV -4.61%E -1.79%K -2.94%G +0.000% | 1.52I 65.79%NM 60.61%EV -10.79%E -7.10%K -20.75%G +0.000% | 26.00I 3.85%NM 3.54%EV +9.04%E +0.348%K +0.361%G +0.033% | 8.5% | 2026-08-27 09:49 |
| NordicBet🎯 | 2.50I 40.00%NM 36.43%EV -7.21%E -2.88%K -4.81%G +0.000% | 1.52I 65.79%NM 59.92%EV -10.79%E -7.10%K -20.75%G +0.000% | 25.00I 4.00%NM 3.64%EV +4.84%E +0.194%K +0.202%G +0.010% | 9.8% | 2026-08-27 09:50 |
| Winamax (DE)🎯 | 2.50I 40.00%NM 36.38%EV -7.21%E -2.88%K -4.81%G +0.000% | 1.52I 65.79%NM 59.83%EV -10.79%E -7.10%K -20.75%G +0.000% | 24.00I 4.17%NM 3.79%EV +0.649%E +0.027%K +0.028%G +0.000% | 10.0% | 2026-08-27 09:50 |
| Winamax (FR)🎯 | 2.40I 41.67%NM 36.98%EV -10.92%E -4.55%K -7.80%G +0.000% | 1.50I 66.67%NM 59.16%EV -11.97%E -7.98%K -23.93%G +0.000% | 23.00I 4.35%NM 3.86%EV -3.55%E -0.154%K -0.161%G +0.000% | 12.7% | 2026-08-27 09:50 |
| Unibet (FR)🎯 | 2.50I 40.00%NM 35.61%EV -7.21%E -2.88%K -4.81%G +0.000% | 1.48I 67.57%NM 60.15%EV -13.14%E -8.88%K -27.37%G +0.000% | 21.00I 4.76%NM 4.24%EV -11.93%E -0.568%K -0.597%G +0.000% | 12.3% | 2026-08-27 09:48 |
| Tipico (DE)🎯 | 2.20I 45.45%NM 40.93%EV -18.34%E -8.34%K -15.29%G +0.000% | 1.65I 60.61%NM 54.57%EV -3.16%E -1.92%K -4.86%G +0.000% | 20.00I 5.00%NM 4.50%EV -16.13%E -0.806%K -0.849%G +0.000% | 11.1% | 2026-08-26 03:44 |
| Betsson🎯 | 2.50I 40.00%NM 37.02%EV -7.21%E -2.88%K -4.81%G +0.000% | 1.60I 62.50%NM 57.84%EV -6.10%E -3.81%K -10.16%G +0.000% | 18.00I 5.56%NM 5.14%EV -24.51%E -1.36%K -1.44%G +0.000% | 8.1% | 2026-08-27 09:40 |
| NetBet (FR)🎯 | 2.47I 40.49%NM 35.20%EV -8.32%E -3.37%K -5.66%G +0.000% | 1.45I 68.97%NM 59.97%EV -14.90%E -10.28%K -33.11%G +0.000% | 18.00I 5.56%NM 4.83%EV -24.51%E -1.36%K -1.44%G +0.000% | 15.0% | 2026-08-27 09:45 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.
Ci bukmacherzy oferują na tym rynku inną liczbę opcji i zostali wykluczeni z analizy. Ich kursy podano wyłącznie informacyjnie — zasady rozliczania zakładów mogą być odmienne i powodować dodatkową niepewność.
| Bukmacher | Opcja 1 | Opcja 2 | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| Betfair Exchange (AU)◎ | 2.62I 38.17%NM 37.77% | 1.59I 62.89%NM 62.23% | 1.1% | 2026-08-27 09:50 |
| BetOnline.ag🎯 | 2.57I 38.91%NM 37.77% | 1.56I 64.10%NM 62.23% | 3.0% | 2026-08-27 09:45 |
| Pinnacle🎯 | 2.66I 37.59%NM 36.06% | 1.50I 66.67%NM 63.94% | 4.3% | 2026-08-27 09:40 |
| PlayUp🎯 | 2.55I 39.22%NM 37.35% | 1.52I 65.79%NM 62.65% | 5.0% | 2026-08-27 09:50 |
| SportsBet🎯 | 2.44I 40.98%NM 39.00% | 1.56I 64.10%NM 61.00% | 5.1% | 2026-08-27 09:40 |
| Betr (AU)🎯 | 2.60I 38.46%NM 36.59% | 1.50I 66.67%NM 63.41% | 5.1% | 2026-08-27 09:40 |
| Bet Right🎯 | 2.60I 38.46%NM 36.59% | 1.50I 66.67%NM 63.41% | 5.1% | 2026-08-27 09:40 |
| Ladbrokes (AU)🎯 | 2.45I 40.82%NM 38.75% | 1.55I 64.52%NM 61.25% | 5.3% | 2026-08-27 09:35 |
| Neds🎯 | 2.45I 40.82%NM 38.75% | 1.55I 64.52%NM 61.25% | 5.3% | 2026-08-27 09:35 |
| TABtouch🎯 | 2.45I 40.82%NM 38.75% | 1.55I 64.52%NM 61.25% | 5.3% | 2026-08-27 09:30 |
| Unibet (SE)🎯 | 2.45I 40.82%NM 38.75% | 1.55I 64.52%NM 61.25% | 5.3% | 2026-08-27 09:30 |
| TAB🎯 | 2.50I 40.00%NM 37.97% | 1.53I 65.36%NM 62.03% | 5.4% | 2026-08-27 09:48 |
| BetRivers🎯 | 2.43I 41.15%NM 38.94% | 1.55I 64.52%NM 61.06% | 5.7% | 2026-08-27 09:48 |
| Unibet🎯 | 2.43I 41.15%NM 38.94% | 1.55I 64.52%NM 61.06% | 5.7% | 2026-08-27 09:50 |
| PointsBet (AU)🎯 | 2.45I 40.82%NM 38.60% | 1.54I 64.94%NM 61.40% | 5.8% | 2026-08-27 09:45 |
| Casumo🎯 | 2.43I 41.15%NM 38.79% | 1.54I 64.94%NM 61.21% | 6.1% | 2026-08-27 09:50 |
| Unibet (NL)🎯 | 2.43I 41.15%NM 38.79% | 1.54I 64.94%NM 61.21% | 6.1% | 2026-08-27 09:50 |
| Grosvenor🎯 | 2.43I 41.15%NM 38.79% | 1.54I 64.94%NM 61.21% | 6.1% | 2026-08-27 09:45 |
| Matchbook◎ | 2.30I 43.48%NM 40.72% | 1.58I 63.29%NM 59.28% | 6.8% | 2026-08-27 09:40 |
| LeoVegas (SE)🎯 | 2.35I 42.55%NM 38.80% | 1.49I 67.11%NM 61.20% | 9.7% | 2026-08-27 09:50 |