przy maksymalnym kursie 1.57
przy maksymalnym kursie 4.84
przy maksymalnym kursie 4.90
Dla rynku Zwycięzca spotkania model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacuje prawdopodobieństwa następująco: Södertälje SK (Gospodarze): 59.84%; Nybro Vikings IF (Goście): 20.16%; Remis: 20.00%. Dla wyniku Remis oszacowanie to odpowiada uczciwemu kursowi dziesiętnemu 5.00. Żaden kwalifikujący się bukmacher nie oferuje kursu powyżej tego poziomu: najlepszy dostępny kurs wynosi 4.90, przy wartości oczekiwanej -2.00%; nie daje dodatniej wartości oczekiwanej.
2 bukmacherów oferuje na tym rynku inną liczbę opcji (2-opcyjny zamiast 3-opcyjny przyjętych w analizie). Z powodu tej rozbieżności wyniki analizy należy interpretować ostrożnie.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze ▼ | Goście | Remis | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| LeoVegas (SE)🎯 | 1.57I 63.69%NM 60.70%EV -6.05%E -3.85%K -10.62%G +0.000% | 4.80I 20.83%NM 19.85%EV -3.24%E -0.674%K -0.852%G +0.000% | 4.90I 20.41%NM 19.45%EV -2.00%E -0.407%K -0.512%G +0.000% | 4.9% | 2026-10-14 21:14 |
| Unibet (SE)🎯 | 1.57I 63.69%NM 60.70%EV -6.05%E -3.85%K -10.62%G +0.000% | 4.80I 20.83%NM 19.85%EV -3.24%E -0.674%K -0.852%G +0.000% | 4.90I 20.41%NM 19.45%EV -2.00%E -0.407%K -0.512%G +0.000% | 4.9% | 2026-10-14 21:14 |
| Svenska Spel🎯 | 1.57I 63.69%NM 60.70%EV -6.05%E -3.85%K -10.62%G +0.000% | 4.80I 20.83%NM 19.85%EV -3.24%E -0.674%K -0.852%G +0.000% | 4.90I 20.41%NM 19.45%EV -2.00%E -0.407%K -0.512%G +0.000% | 4.9% | 2026-10-14 21:14 |
| ATG (SE)🎯 | 1.57I 63.69%NM 60.70%EV -6.05%E -3.85%K -10.62%G +0.000% | 4.80I 20.83%NM 19.85%EV -3.24%E -0.674%K -0.852%G +0.000% | 4.90I 20.41%NM 19.45%EV -2.00%E -0.407%K -0.512%G +0.000% | 4.9% | 2026-10-14 21:15 |
| Unibet🎯 | 1.55I 64.52%NM 60.51%EV -7.25%E -4.68%K -13.18%G +0.000% | 4.70I 21.28%NM 19.95%EV -5.25%E -1.12%K -1.42%G +0.000% | 4.80I 20.83%NM 19.54%EV -4.00%E -0.832%K -1.05%G +0.000% | 6.6% | 2026-10-14 21:15 |
| Unibet (NL)🎯 | 1.55I 64.52%NM 60.51%EV -7.25%E -4.68%K -13.18%G +0.000% | 4.70I 21.28%NM 19.95%EV -5.25%E -1.12%K -1.42%G +0.000% | 4.80I 20.83%NM 19.54%EV -4.00%E -0.832%K -1.05%G +0.000% | 6.6% | 2026-10-14 21:15 |
| Grosvenor🎯 | 1.55I 64.52%NM 60.51%EV -7.25%E -4.68%K -13.18%G +0.000% | 4.70I 21.28%NM 19.95%EV -5.25%E -1.12%K -1.42%G +0.000% | 4.80I 20.83%NM 19.54%EV -4.00%E -0.832%K -1.05%G +0.000% | 6.6% | 2026-10-14 21:14 |
| Unibet (UK)🎯 | 1.55I 64.52%NM 59.21%EV -7.25%E -4.68%K -13.18%G +0.000% | 4.50I 22.22%NM 20.39%EV -9.28%E -2.06%K -2.65%G +0.000% | 4.50I 22.22%NM 20.39%EV -10.00%E -2.22%K -2.86%G +0.000% | 9.0% | 2026-10-14 23:25 |
| Codere (IT)🎯 | 1.53I 65.36%NM 58.70%EV -8.44%E -5.52%K -15.93%G +0.000% | 4.30I 23.26%NM 20.89%EV -13.32%E -3.10%K -4.04%G +0.000% | 4.40I 22.73%NM 20.41%EV -12.00%E -2.73%K -3.53%G +0.000% | 11.3% | 2026-10-14 21:19 |
| TABtouch🎯 | 1.50I 66.67%NM 60.52%EV -10.24%E -6.83%K -20.48%G +0.000% | 4.50I 22.22%NM 20.17%EV -9.28%E -2.06%K -2.65%G +0.000% | 4.70I 21.28%NM 19.31%EV -6.00%E -1.28%K -1.62%G +0.000% | 10.2% | 2026-10-14 21:15 |
| 1xBet🎯 | 1.49I 67.11%NM 61.67%EV -10.84%E -7.27%K -22.12%G +0.000% | 4.84I 20.66%NM 18.99%EV -2.43%E -0.502%K -0.633%G +0.000% | 4.75I 21.05%NM 19.34%EV -5.00%E -1.05%K -1.33%G +0.000% | 8.8% | 2026-10-15 01:24 |
| Marathon Bet🎯 | 1.48I 67.57%NM 61.61%EV -11.44%E -7.73%K -23.83%G +0.000% | 4.75I 21.05%NM 19.20%EV -4.24%E -0.894%K -1.13%G +0.000% | 4.75I 21.05%NM 19.20%EV -5.00%E -1.05%K -1.33%G +0.000% | 9.7% | 2026-10-15 01:20 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.
Ci bukmacherzy oferują na tym rynku inną liczbę opcji i zostali wykluczeni z analizy. Ich kursy podano wyłącznie informacyjnie — zasady rozliczania zakładów mogą być odmienne i powodować dodatkową niepewność.
| Bukmacher | Opcja 1 | Opcja 2 | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| Pinnacle🎯 | 1.28I 78.13%NM 71.99% | 3.29I 30.40%NM 28.01% | 8.5% | 2026-10-14 21:19 |
| Smarkets◎ | 1.31I 76.34%NM 69.18% | 2.94I 34.01%NM 30.82% | 10.3% | 2026-10-14 21:15 |