przy maksymalnym kursie 2.40
przy maksymalnym kursie 2.60
przy maksymalnym kursie 4.00
Dla rynku Zwycięzca spotkania model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacuje prawdopodobieństwa następująco: TPS (Gospodarze): 39.11%; Ilves (Goście): 36.04%; Remis: 24.85%. Dla wyniku Remis oszacowanie to odpowiada uczciwemu kursowi dziesiętnemu 4.02. Żaden kwalifikujący się bukmacher nie oferuje kursu powyżej tego poziomu: najlepszy dostępny kurs wynosi 4.00, przy wartości oczekiwanej -0.620%; nie daje dodatniej wartości oczekiwanej.
5 bukmacherów oferuje na tym rynku inną liczbę opcji (2-opcyjny zamiast 3-opcyjny przyjętych w analizie). Z powodu tej rozbieżności wyniki analizy należy interpretować ostrożnie.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze ▼ | Goście | Remis | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Unibet (UK)🎯 | 2.40I 41.67%NM 39.14%EV -6.13%E -2.55%K -4.38%G +0.000% | 2.60I 38.46%NM 36.13%EV -6.29%E -2.42%K -3.93%G +0.000% | 3.80I 26.32%NM 24.72%EV -5.59%E -1.47%K -2.00%G +0.000% | 6.4% | 2026-10-17 18:00 |
| 1xBet🎯 | 2.31I 43.29%NM 40.55%EV -9.65%E -4.18%K -7.37%G +0.000% | 2.60I 38.46%NM 36.03%EV -6.29%E -2.42%K -3.93%G +0.000% | 4.00I 25.00%NM 23.42%EV -0.620%E -0.155%K -0.207%G +0.000% | 6.8% | 2026-10-17 18:05 |
| Winamax (DE)🎯 | 2.30I 43.48%NM 39.18%EV -10.04%E -4.37%K -7.73%G +0.000% | 2.45I 40.82%NM 36.78%EV -11.69%E -4.77%K -8.07%G +0.000% | 3.75I 26.67%NM 24.03%EV -6.83%E -1.82%K -2.48%G +0.000% | 11.0% | 2026-10-17 18:00 |
| Betclic (FR)🎯 | 2.30I 43.48%NM 39.08%EV -10.04%E -4.37%K -7.73%G +0.000% | 2.50I 40.00%NM 35.95%EV -9.89%E -3.96%K -6.59%G +0.000% | 3.60I 27.78%NM 24.97%EV -10.56%E -2.93%K -4.06%G +0.000% | 11.3% | 2026-10-17 17:59 |
| Unibet (FR)🎯 | 2.15I 46.51%NM 39.11%EV -15.91%E -7.40%K -13.83%G +0.000% | 2.35I 42.55%NM 35.78%EV -15.30%E -6.51%K -11.33%G +0.000% | 3.35I 29.85%NM 25.10%EV -16.77%E -5.01%K -7.14%G +0.000% | 18.9% | 2026-10-17 17:59 |
| Winamax (FR)🎯 | 2.10I 47.62%NM 39.51%EV -17.87%E -8.51%K -16.24%G +0.000% | 2.30I 43.48%NM 36.08%EV -17.10%E -7.44%K -13.15%G +0.000% | 3.40I 29.41%NM 24.41%EV -15.53%E -4.57%K -6.47%G +0.000% | 20.5% | 2026-10-17 18:00 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.
Ci bukmacherzy oferują na tym rynku inną liczbę opcji i zostali wykluczeni z analizy. Ich kursy podano wyłącznie informacyjnie — zasady rozliczania zakładów mogą być odmienne i powodować dodatkową niepewność.
| Bukmacher | Opcja 1 | Opcja 2 | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| Pinnacle🎯 | 1.81I 55.25%NM 52.24% | 1.98I 50.51%NM 47.76% | 5.8% | 2026-10-17 18:05 |
| theScore Bet🎯 | 1.80I 55.56%NM 52.00% | 1.95I 51.28%NM 48.00% | 6.8% | 2026-10-17 18:00 |
| Hard Rock Bet🎯 | 1.80I 55.56%NM 52.00% | 1.95I 51.28%NM 48.00% | 6.8% | 2026-10-17 18:00 |
| Paddy Power🎯 | 1.73I 57.80%NM 53.62% | 2.00I 50.00%NM 46.38% | 7.8% | 2026-10-17 18:00 |
| Smarkets◎ | 1.76I 56.82%NM 51.52% | 1.87I 53.48%NM 48.48% | 10.3% | 2026-10-17 18:00 |