Linia zamknięcia — prawdopodobieństwa i wartość oczekiwana obliczone przez wybrany model na podstawie ostatnich kursów zarejestrowanych przed rozpoczęciem. Spotkanie już trwa, więc nie są to dane bieżące. Oceń wiarygodność prognoz prawdopodobieństwa każdego modelu na tle wyników wszystkich rozstrzygniętych spotkań →
przy maksymalnym kursie 1.50
przy maksymalnym kursie 3.55
przy maksymalnym kursie 10.50
Przy ostatnich kursach przed rozpoczęciem model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacował rynek Zwycięzca spotkania następująco: Füchse Berlin (Gospodarze): 61.73%; VfL Gummersbach (Goście): 28.70%; Remis: 9.57%. Dla wyniku VfL Gummersbach (Goście) oszacowanie to odpowiadało uczciwemu kursowi dziesiętnemu 3.48. 8 bukmacherów oferowało kursy zamknięcia powyżej tego poziomu; najlepszy wynosił 3.55, co odpowiadało dodatniej wartości oczekiwanej +1.89%.
1 bukmacher oferuje na tym rynku inną liczbę opcji (2-opcyjny zamiast 3-opcyjny przyjętych w analizie). Z powodu tej rozbieżności wyniki analizy należy interpretować ostrożnie.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście ▼ | Remis | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| LiveScore Bet🎯 | 1.43I 69.93%NM 64.69%EV -11.72%E -8.20%K -27.26%G +0.000% | 3.55I 28.17%NM 26.06%EV +1.89%E +0.531%K +0.740%G +0.014% | 10.00I 10.00%NM 9.25%EV -4.35%E -0.435%K -0.483%G +0.000% | 8.1% | 2026-09-13 10:10 |
| Virgin Bet🎯 | 1.43I 69.93%NM 64.69%EV -11.72%E -8.20%K -27.26%G +0.000% | 3.55I 28.17%NM 26.06%EV +1.89%E +0.531%K +0.740%G +0.014% | 10.00I 10.00%NM 9.25%EV -4.35%E -0.435%K -0.483%G +0.000% | 8.1% | 2026-09-13 10:10 |
| Grosvenor🎯 | 1.43I 69.93%NM 64.69%EV -11.72%E -8.20%K -27.26%G +0.000% | 3.55I 28.17%NM 26.06%EV +1.89%E +0.531%K +0.740%G +0.014% | 10.00I 10.00%NM 9.25%EV -4.35%E -0.435%K -0.483%G +0.000% | 8.1% | 2026-09-13 10:10 |
| Unibet (NL)🎯 | 1.43I 69.93%NM 64.69%EV -11.72%E -8.20%K -27.26%G +0.000% | 3.55I 28.17%NM 26.06%EV +1.89%E +0.531%K +0.740%G +0.014% | 10.00I 10.00%NM 9.25%EV -4.35%E -0.435%K -0.483%G +0.000% | 8.1% | 2026-09-13 10:10 |
| Casumo🎯 | 1.43I 69.93%NM 64.69%EV -11.72%E -8.20%K -27.26%G +0.000% | 3.55I 28.17%NM 26.06%EV +1.89%E +0.531%K +0.740%G +0.014% | 10.00I 10.00%NM 9.25%EV -4.35%E -0.435%K -0.483%G +0.000% | 8.1% | 2026-09-13 10:10 |
| Unibet🎯 | 1.43I 69.93%NM 64.69%EV -11.72%E -8.20%K -27.26%G +0.000% | 3.55I 28.17%NM 26.06%EV +1.89%E +0.531%K +0.740%G +0.014% | 10.00I 10.00%NM 9.25%EV -4.35%E -0.435%K -0.483%G +0.000% | 8.1% | 2026-09-13 10:11 |
| ATG (SE)🎯 | 1.43I 69.93%NM 64.69%EV -11.72%E -8.20%K -27.26%G +0.000% | 3.55I 28.17%NM 26.06%EV +1.89%E +0.531%K +0.740%G +0.014% | 10.00I 10.00%NM 9.25%EV -4.35%E -0.435%K -0.483%G +0.000% | 8.1% | 2026-09-13 10:15 |
| Svenska Spel🎯 | 1.43I 69.93%NM 64.69%EV -11.72%E -8.20%K -27.26%G +0.000% | 3.55I 28.17%NM 26.06%EV +1.89%E +0.531%K +0.740%G +0.014% | 10.00I 10.00%NM 9.25%EV -4.35%E -0.435%K -0.483%G +0.000% | 8.1% | 2026-09-13 10:15 |
| Coolbet🎯 | 1.50I 66.67%NM 63.04%EV -7.40%E -4.93%K -14.80%G +0.000% | 3.45I 28.99%NM 27.41%EV -0.984%E -0.285%K -0.402%G +0.000% | 9.90I 10.10%NM 9.55%EV -5.30%E -0.536%K -0.596%G +0.000% | 5.8% | 2026-09-13 11:19 |
| PMU (FR)🎯 | 1.38I 72.46%NM 63.89%EV -14.81%E -10.73%K -38.97%G +0.000% | 3.35I 29.85%NM 26.32%EV -3.85%E -1.15%K -1.64%G +0.000% | 9.00I 11.11%NM 9.80%EV -13.91%E -1.55%K -1.74%G +0.000% | 13.4% | 2026-09-13 10:15 |
| Marathon Bet🎯 | 1.47I 68.03%NM 62.39%EV -9.25%E -6.29%K -19.68%G +0.000% | 3.28I 30.49%NM 27.96%EV -5.86%E -1.79%K -2.57%G +0.000% | 9.50I 10.53%NM 9.65%EV -9.13%E -0.961%K -1.07%G +0.000% | 9.0% | 2026-09-13 15:40 |
| NordicBet🎯 | 1.47I 68.03%NM 61.12%EV -9.25%E -6.29%K -19.68%G +0.000% | 3.25I 30.77%NM 27.65%EV -6.72%E -2.07%K -2.99%G +0.000% | 8.00I 12.50%NM 11.23%EV -23.48%E -2.93%K -3.35%G +0.000% | 11.3% | 2026-09-13 15:55 |
| Betsson🎯 | 1.47I 68.03%NM 61.12%EV -9.25%E -6.29%K -19.68%G +0.000% | 3.25I 30.77%NM 27.65%EV -6.72%E -2.07%K -2.99%G +0.000% | 8.00I 12.50%NM 11.23%EV -23.48%E -2.93%K -3.35%G +0.000% | 11.3% | 2026-09-13 15:55 |
| Winamax (DE)🎯 | 1.50I 66.67%NM 61.78%EV -7.40%E -4.93%K -14.80%G +0.000% | 3.20I 31.25%NM 28.96%EV -8.16%E -2.55%K -3.71%G +0.000% | 10.00I 10.00%NM 9.27%EV -4.35%E -0.435%K -0.483%G +0.000% | 7.9% | 2026-09-13 15:50 |
| Unibet (UK)🎯 | 1.50I 66.67%NM 61.78%EV -7.40%E -4.93%K -14.80%G +0.000% | 3.20I 31.25%NM 28.96%EV -8.16%E -2.55%K -3.71%G +0.000% | 10.00I 10.00%NM 9.27%EV -4.35%E -0.435%K -0.483%G +0.000% | 7.9% | 2026-09-13 15:50 |
| Tipico (DE)🎯 | 1.47I 68.03%NM 62.52%EV -9.25%E -6.29%K -19.68%G +0.000% | 3.20I 31.25%NM 28.72%EV -8.16%E -2.55%K -3.71%G +0.000% | 10.50I 9.52%NM 8.75%EV +0.438%E +0.042%K +0.046%G +0.000% | 8.8% | 2026-09-13 15:50 |
| Paddy Power🎯 | 1.44I 69.44%NM 62.11%EV -11.10%E -7.71%K -25.23%G +0.000% | 3.20I 31.25%NM 27.95%EV -8.16%E -2.55%K -3.71%G +0.000% | 9.00I 11.11%NM 9.94%EV -13.91%E -1.55%K -1.74%G +0.000% | 11.8% | 2026-09-13 15:50 |
| Codere (IT)🎯 | 1.49I 67.11%NM 61.54%EV -8.02%E -5.38%K -16.36%G +0.000% | 3.15I 31.75%NM 29.11%EV -9.59%E -3.05%K -4.46%G +0.000% | 9.80I 10.20%NM 9.36%EV -6.26%E -0.639%K -0.711%G +0.000% | 9.1% | 2026-09-13 15:50 |
| Betclic (FR)🎯 | 1.46I 68.49%NM 60.68%EV -9.87%E -6.76%K -21.45%G +0.000% | 2.99I 33.44%NM 29.63%EV -14.19%E -4.74%K -7.13%G +0.000% | 9.15I 10.93%NM 9.68%EV -12.48%E -1.36%K -1.53%G +0.000% | 12.9% | 2026-09-13 15:49 |
| Winamax (FR)🎯 | 1.45I 68.97%NM 60.51%EV -10.49%E -7.23%K -23.30%G +0.000% | 2.95I 33.90%NM 29.74%EV -15.33%E -5.20%K -7.86%G +0.000% | 9.00I 11.11%NM 9.75%EV -13.91%E -1.55%K -1.74%G +0.000% | 14.0% | 2026-09-13 15:50 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście | Remis | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Smarkets◎ | 1.44I 69.44%NM 60.36% | 2.92I 34.25%NM 29.77% | 8.80I 11.36%NM 9.88% | 15.1% | 2026-09-13 15:50 |
Ci bukmacherzy oferują na tym rynku inną liczbę opcji i zostali wykluczeni z analizy. Ich kursy podano wyłącznie informacyjnie — zasady rozliczania zakładów mogą być odmienne i powodować dodatkową niepewność.
| Bukmacher | Opcja 1 | Opcja 2 | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| Pinnacle🎯 | 1.31I 76.34%NM 71.71% | 3.32I 30.12%NM 28.29% | 6.5% | 2026-09-13 15:15 |