Szkoła Kursówodds.college
Model domyślnyŚrednia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana)

Utah Valley Wolverines v Santa Clara Broncos

Początek: 2026-11-07 23:02 UTC

Wynik końcowy: Utah Valley Wolverines 62–64 Santa Clara Broncos

Linia zamknięcia — prawdopodobieństwa i wartość oczekiwana obliczone przez wybrany model na podstawie ostatnich kursów zarejestrowanych przed rozpoczęciem. Spotkanie już trwa, więc nie są to dane bieżące. Oceń wiarygodność prognoz prawdopodobieństwa każdego modelu na tle wyników wszystkich rozstrzygniętych spotkań →

Zwycięzca spotkania

3 bukmacherów (1 w analizie )

Szacowane prawdopodobieństwo każdego wyniku według modelu: Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana)

Utah Valley Wolverines (Gospodarze)

Prognoza 22.79%4.39kurs godziwy
EV -0.876%
Przewaga -0.201%
Kelly -0.261%
Wzrost +0.000%

przy maksymalnym kursie 4.35

Rozkład oszacowań prawdopodobieństwa bukmacherów
21.90%22.79%22.79%22.79%MIN.ŚREDNIAMEDIANAMAKS.
Rozkład kursów
4.104.274.354.3524.39%23.44%22.99%22.99%MIN.ŚREDNIAMEDIANAMAKS.

Santa Clara Broncos (Goście)

Prognoza 77.21%1.30kurs godziwy
EV -5.80%
Przewaga -4.75%
Kelly -26.37%
Wzrost +0.000%

przy maksymalnym kursie 1.22

Rozkład oszacowań prawdopodobieństwa bukmacherów
77.21%77.21%77.21%78.10%MIN.ŚREDNIAMEDIANAMAKS.
Rozkład kursów
1.211.221.221.2282.64%82.19%81.97%81.97%MIN.ŚREDNIAMEDIANAMAKS.

Przy ostatnich kursach przed rozpoczęciem model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacował rynek Zwycięzca spotkania następująco: Utah Valley Wolverines (Gospodarze): 22.79%; Santa Clara Broncos (Goście): 77.21%. Dla wyniku Utah Valley Wolverines (Gospodarze) oszacowanie to odpowiadało uczciwemu kursowi dziesiętnemu 4.39. Żaden kwalifikujący się bukmacher nie oferował kursu zamknięcia powyżej tego poziomu: najlepszy wynosił 4.35, przy wartości oczekiwanej -0.876%; nie dawał dodatniej wartości oczekiwanej.

Kursy bukmacherskie (3 bukmacherów)

Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.

BukmacherGospodarze ▼GościeMarżaAktualizacja
Unibet🎯4.35I 22.99%NM 21.90%EV -0.876%E -0.201%K -0.261%G +0.000%1.22I 81.97%NM 78.10%EV -5.80%E -4.75%K -26.37%G +0.000%5.0%2026-11-07 23:00
Bally Bet🎯4.35I 22.99%NM 21.90%EV -0.876%E -0.201%K -0.261%G +0.000%1.22I 81.97%NM 78.10%EV -5.80%E -4.75%K -26.37%G +0.000%5.0%2026-11-07 22:58
BetRivers🎯4.10I 24.39%NM 22.79%EV -6.57%E -1.60%K -2.12%G +0.000%1.21I 82.64%NM 77.21%EV -6.57%E -5.43%K -31.30%G +0.000%7.0%2026-11-07 23:00
Marża = Marża (suma nadmiarowa) · I = Prawdopodobieństwo implikowane · NM = Prawdopodobieństwo bez marży · EV = Wartość oczekiwana · E = Przewaga · K = Kryterium Kelly’ego · G = Wzrost kapitału

Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.

Giełdy zakładów (1)

BukmacherGospodarzeGościeMarża ▲Aktualizacja
Kalshi◎5.88I 17.01%NM 16.48%1.16I 86.21%NM 83.52%3.2%2026-11-07 23:00

Zapraszamy do dyskusji o tym meczu na odds.forum

Dyskusja na forum jest wyświetlana po angielsku.

Nie ma jeszcze opublikowanych komentarzy.