Linia zamknięcia — prawdopodobieństwa i wartość oczekiwana obliczone przez wybrany model na podstawie ostatnich kursów zarejestrowanych przed rozpoczęciem. Spotkanie już trwa, więc nie są to dane bieżące. Oceń wiarygodność prognoz prawdopodobieństwa każdego modelu na tle wyników wszystkich rozstrzygniętych spotkań →
przy maksymalnym kursie 2.55
przy maksymalnym kursie 1.61
Przy ostatnich kursach przed rozpoczęciem model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacował rynek Zwycięzca spotkania następująco: Iowa Cubs (Gospodarze): 37.74%; St. Paul Saints (Goście): 62.26%. Dla wyniku St. Paul Saints (Goście) oszacowanie to odpowiadało uczciwemu kursowi dziesiętnemu 1.606. 1 bukmacher oferował kurs zamknięcia powyżej tego poziomu; najlepszy wynosił 1.610, co odpowiadało dodatniej wartości oczekiwanej +0.232%.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście ▼ | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| BetOnline.ag🎯 | 2.28I 43.86%NM 41.39%EV -13.94%E -6.12%K -10.89%G +0.000% | 1.61I 62.11%NM 58.61%EV +0.232%E +0.144%K +0.381%G +0.001% | 6.0% | 2026-08-13 22:55 |
| Caesars🎯 | 2.55I 39.22%NM 37.50%EV -3.75%E -1.47%K -2.42%G +0.000% | 1.53I 65.36%NM 62.50%EV -4.75%E -3.10%K -8.96%G +0.000% | 4.6% | 2026-08-13 22:54 |
| 1xBet🎯 | 2.54I 39.37%NM 37.59%EV -4.13%E -1.63%K -2.68%G +0.000% | 1.53I 65.36%NM 62.41%EV -4.75%E -3.10%K -8.96%G +0.000% | 4.7% | 2026-08-13 23:34 |
| theScore Bet🎯 | 2.50I 40.00%NM 37.97%EV -5.64%E -2.26%K -3.76%G +0.000% | 1.53I 65.36%NM 62.03%EV -4.75%E -3.10%K -8.96%G +0.000% | 5.4% | 2026-08-13 22:55 |
| BetRivers🎯 | 2.43I 41.15%NM 38.32%EV -8.28%E -3.41%K -5.79%G +0.000% | 1.51I 66.23%NM 61.68%EV -5.99%E -3.97%K -11.75%G +0.000% | 7.4% | 2026-08-13 19:39 |
| FanDuel🎯 | 2.54I 39.37%NM 37.13%EV -4.13%E -1.63%K -2.68%G +0.000% | 1.50I 66.67%NM 62.87%EV -6.62%E -4.41%K -13.23%G +0.000% | 6.0% | 2026-08-13 23:00 |
| Bovada🎯 | 2.55I 39.22%NM 36.72%EV -3.75%E -1.47%K -2.42%G +0.000% | 1.48I 67.57%NM 63.28%EV -7.86%E -5.31%K -16.38%G +0.000% | 6.8% | 2026-08-13 22:54 |
| Betway🎯 | 2.50I 40.00%NM 37.19%EV -5.64%E -2.26%K -3.76%G +0.000% | 1.48I 67.57%NM 62.81%EV -7.86%E -5.31%K -16.38%G +0.000% | 7.6% | 2026-08-13 22:54 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.