Model domyślnyŚrednia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana)

Columbus Clippers v Omaha Storm Chasers

Początek: 2026-08-13 23:05 UTC

Linia zamknięcia — prawdopodobieństwa i wartość oczekiwana obliczone przez wybrany model na podstawie ostatnich kursów zarejestrowanych przed rozpoczęciem. Spotkanie już trwa, więc nie są to dane bieżące. Oceń wiarygodność prognoz prawdopodobieństwa każdego modelu na tle wyników wszystkich rozstrzygniętych spotkań →

Zwycięzca spotkania

8 bukmacherów (6 w analizie )

Szacowane prawdopodobieństwo każdego wyniku według modelu: Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana)

Columbus Clippers (Gospodarze)

Prognoza 47.46%2.11kurs godziwy
EV -5.08%
Przewaga -2.54%
Kelly -5.08%
Wzrost +0.000%

przy maksymalnym kursie 2.00

Rozkład oszacowań prawdopodobieństwa bukmacherów
46.95%47.96%47.35%50.94%MIN.ŚREDNIAMEDIANAMAKS.
Rozkład kursów
1.821.941.952.0054.95%51.51%51.28%50.00%MIN.ŚREDNIAMEDIANAMAKS.

Omaha Storm Chasers (Goście)

Prognoza 52.54%1.90kurs godziwy
EV +1.40%
Przewaga +0.724%
Kelly +1.50%
Wzrost +0.021%

przy maksymalnym kursie 1.93

Rozkład oszacowań prawdopodobieństwa bukmacherów
49.06%52.04%52.65%53.05%MIN.ŚREDNIAMEDIANAMAKS.
Rozkład kursów
1.741.811.791.9357.47%55.17%55.71%51.81%MIN.ŚREDNIAMEDIANAMAKS.

Przy ostatnich kursach przed rozpoczęciem model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacował rynek Zwycięzca spotkania następująco: Columbus Clippers (Gospodarze): 47.46%; Omaha Storm Chasers (Goście): 52.54%. Dla wyniku Omaha Storm Chasers (Goście) oszacowanie to odpowiadało uczciwemu kursowi dziesiętnemu 1.90. 1 bukmacher oferował kurs zamknięcia powyżej tego poziomu; najlepszy wynosił 1.93, co odpowiadało dodatniej wartości oczekiwanej +1.40%.

Kursy bukmacherskie (8 bukmacherów)

Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.

BukmacherGospodarzeGoście ▼MarżaAktualizacja
1xBet🎯1.89I 52.91%NM 50.52%EV -10.30%E -5.45%K -11.57%G +0.000%1.93I 51.81%NM 49.48%EV +1.40%E +0.724%K +1.50%G +0.021%4.7%2026-08-13 14:29
BetRivers🎯1.82I 54.95%NM 50.94%EV -13.62%E -7.48%K -16.61%G +0.000%1.89I 52.91%NM 49.06%EV -0.704%E -0.372%K -0.791%G +0.000%7.9%2026-08-13 14:44
Caesars🎯1.95I 51.28%NM 48.00%EV -7.45%E -3.82%K -7.84%G +0.000%1.80I 55.56%NM 52.00%EV -5.43%E -3.02%K -6.79%G +0.000%6.8%2026-08-13 22:01
Bovada🎯1.95I 51.28%NM 48.00%EV -7.45%E -3.82%K -7.84%G +0.000%1.80I 55.56%NM 52.00%EV -5.43%E -3.02%K -6.79%G +0.000%6.8%2026-08-13 21:59
FanDuel🎯1.98I 50.51%NM 47.48%EV -6.02%E -3.04%K -6.15%G +0.000%1.79I 55.87%NM 52.52%EV -5.96%E -3.33%K -7.54%G +0.000%6.4%2026-08-13 21:59
BetOnline.ag🎯1.99I 50.25%NM 47.21%EV -5.55%E -2.79%K -5.61%G +0.000%1.78I 56.18%NM 52.79%EV -6.48%E -3.64%K -8.31%G +0.000%6.4%2026-08-13 22:49
theScore Bet🎯2.00I 50.00%NM 46.95%EV -5.08%E -2.54%K -5.08%G +0.000%1.77I 56.50%NM 53.05%EV -7.01%E -3.96%K -9.10%G +0.000%6.5%2026-08-13 21:59
Betway🎯1.95I 51.28%NM 47.15%EV -7.45%E -3.82%K -7.84%G +0.000%1.74I 57.47%NM 52.85%EV -8.58%E -4.93%K -11.60%G +0.000%8.8%2026-08-13 22:00
Marża = Marża (suma nadmiarowa) · I = Prawdopodobieństwo implikowane · NM = Prawdopodobieństwo bez marży · EV = Wartość oczekiwana · E = Przewaga · K = Kryterium Kelly’ego · G = Wzrost kapitału

Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.