Linia zamknięcia — prawdopodobieństwa i wartość oczekiwana obliczone przez wybrany model na podstawie ostatnich kursów zarejestrowanych przed rozpoczęciem. Spotkanie już trwa, więc nie są to dane bieżące. Oceń wiarygodność prognoz prawdopodobieństwa każdego modelu na tle wyników wszystkich rozstrzygniętych spotkań →
przy maksymalnym kursie 1.19
przy maksymalnym kursie 5.00
przy maksymalnym kursie 40.00
Przy ostatnich kursach przed rozpoczęciem model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacował rynek Zwycięzca spotkania następująco: Dolphins (Gospodarze): 77.78%; Parramatta Eels (Goście): 19.20%; Remis: 3.02%. Dla wyniku Remis oszacowanie to odpowiadało uczciwemu kursowi dziesiętnemu 33.10. 3 bukmacherów oferowało kursy zamknięcia powyżej tego poziomu; najlepszy wynosił 40.00, co odpowiadało dodatniej wartości oczekiwanej +20.85%.
20 bukmacherów oferuje na tym rynku inną liczbę opcji (2-opcyjny zamiast 3-opcyjny przyjętych w analizie). Z powodu tej rozbieżności wyniki analizy należy interpretować ostrożnie.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście | Remis ▼ | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Winamax (DE)🎯 | 1.15I 86.96%NM 78.53%EV -10.55%E -9.17%K -70.34%G +0.000% | 4.70I 21.28%NM 19.21%EV -9.78%E -2.08%K -2.64%G +0.000% | 40.00I 2.50%NM 2.26%EV +20.85%E +0.521%K +0.535%G +0.112% | 10.7% | 2026-08-21 10:00 |
| Marathon Bet🎯 | 1.19I 84.03%NM 77.35%EV -7.44%E -6.25%K -39.15%G +0.000% | 4.55I 21.98%NM 20.23%EV -12.66%E -2.78%K -3.56%G +0.000% | 38.00I 2.63%NM 2.42%EV +14.81%E +0.390%K +0.400%G +0.059% | 8.6% | 2026-08-21 09:55 |
| Winamax (FR)🎯 | 1.15I 86.96%NM 77.77%EV -10.55%E -9.17%K -70.34%G +0.000% | 4.50I 22.22%NM 19.87%EV -13.62%E -3.03%K -3.89%G +0.000% | 38.00I 2.63%NM 2.35%EV +14.81%E +0.390%K +0.400%G +0.059% | 11.8% | 2026-08-21 09:59 |
| Unibet (FR)🎯 | 1.14I 87.72%NM 78.44%EV -11.33%E -9.94%K -80.92%G +0.000% | 4.90I 20.41%NM 18.25%EV -5.94%E -1.21%K -1.52%G +0.000% | 27.00I 3.70%NM 3.31%EV -18.42%E -0.682%K -0.709%G +0.000% | 11.8% | 2026-08-21 09:59 |
| NetBet (FR)🎯 | 1.12I 89.29%NM 77.50%EV -12.88%E -11.50%K -107.37%G +0.000% | 4.50I 22.22%NM 19.29%EV -13.62%E -3.03%K -3.89%G +0.000% | 27.00I 3.70%NM 3.21%EV -18.42%E -0.682%K -0.709%G +0.000% | 15.2% | 2026-08-21 09:59 |
| Tipico (DE)🎯 | 1.15I 86.96%NM 78.37%EV -10.55%E -9.17%K -70.34%G +0.000% | 5.00I 20.00%NM 18.03%EV -4.02%E -0.803%K -1.00%G +0.000% | 25.00I 4.00%NM 3.61%EV -24.47%E -0.979%K -1.02%G +0.000% | 11.0% | 2026-08-21 06:14 |
| NordicBet🎯 | 1.19I 84.03%NM 77.39%EV -7.44%E -6.25%K -39.15%G +0.000% | 5.00I 20.00%NM 18.42%EV -4.02%E -0.803%K -1.00%G +0.000% | 22.00I 4.55%NM 4.19%EV -33.53%E -1.52%K -1.60%G +0.000% | 8.6% | 2026-08-21 09:54 |
| Betsson🎯 | 1.19I 84.03%NM 77.39%EV -7.44%E -6.25%K -39.15%G +0.000% | 5.00I 20.00%NM 18.42%EV -4.02%E -0.803%K -1.00%G +0.000% | 22.00I 4.55%NM 4.19%EV -33.53%E -1.52%K -1.60%G +0.000% | 8.6% | 2026-08-21 09:54 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.
Ci bukmacherzy oferują na tym rynku inną liczbę opcji i zostali wykluczeni z analizy. Ich kursy podano wyłącznie informacyjnie — zasady rozliczania zakładów mogą być odmienne i powodować dodatkową niepewność.
| Bukmacher | Opcja 1 | Opcja 2 | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| Betfair Exchange (AU)◎ | 1.22I 81.97%NM 80.70% | 5.10I 19.61%NM 19.30% | 1.6% | 2026-08-21 10:00 |
| BetOnline.ag🎯 | 1.19I 84.03%NM 80.78% | 5.00I 20.00%NM 19.22% | 4.0% | 2026-08-21 10:00 |
| Bet Right🎯 | 1.19I 84.03%NM 80.13% | 4.80I 20.83%NM 19.87% | 4.9% | 2026-08-21 09:50 |
| Ladbrokes (AU)🎯 | 1.20I 83.33%NM 79.31% | 4.60I 21.74%NM 20.69% | 5.1% | 2026-08-21 09:24 |
| Neds🎯 | 1.20I 83.33%NM 79.31% | 4.60I 21.74%NM 20.69% | 5.1% | 2026-08-21 09:25 |
| SportsBet🎯 | 1.17I 85.47%NM 81.34% | 5.10I 19.61%NM 18.66% | 5.1% | 2026-08-21 09:54 |
| Betr (AU)🎯 | 1.17I 85.47%NM 81.34% | 5.10I 19.61%NM 18.66% | 5.1% | 2026-08-21 09:59 |
| LeoVegas (SE)🎯 | 1.23I 81.30%NM 77.35% | 4.20I 23.81%NM 22.65% | 5.1% | 2026-08-21 03:29 |
| Casumo🎯 | 1.23I 81.30%NM 77.35% | 4.20I 23.81%NM 22.65% | 5.1% | 2026-08-21 03:29 |
| TABtouch🎯 | 1.23I 81.30%NM 77.35% | 4.20I 23.81%NM 22.65% | 5.1% | 2026-08-21 03:29 |
| Unibet (NL)🎯 | 1.23I 81.30%NM 77.35% | 4.20I 23.81%NM 22.65% | 5.1% | 2026-08-21 03:29 |
| Unibet (SE)🎯 | 1.23I 81.30%NM 77.35% | 4.20I 23.81%NM 22.65% | 5.1% | 2026-08-21 03:29 |
| Pinnacle🎯 | 1.19I 84.03%NM 79.90% | 4.73I 21.14%NM 20.10% | 5.2% | 2026-08-21 09:50 |
| PlayUp🎯 | 1.19I 84.03%NM 79.80% | 4.70I 21.28%NM 20.20% | 5.3% | 2026-08-21 09:49 |
| TAB🎯 | 1.20I 83.33%NM 78.95% | 4.50I 22.22%NM 21.05% | 5.6% | 2026-08-21 09:59 |
| BetRivers🎯 | 1.23I 81.30%NM 76.92% | 4.10I 24.39%NM 23.08% | 5.7% | 2026-08-20 20:49 |
| Unibet🎯 | 1.23I 81.30%NM 76.92% | 4.10I 24.39%NM 23.08% | 5.7% | 2026-08-20 20:45 |
| PointsBet (AU)🎯 | 1.18I 84.75%NM 79.93% | 4.70I 21.28%NM 20.07% | 6.0% | 2026-08-21 09:59 |
| Grosvenor🎯 | 1.22I 81.97%NM 77.07% | 4.10I 24.39%NM 22.93% | 6.4% | 2026-08-21 03:29 |
| Matchbook◎ | 1.20I 83.33%NM 78.18% | 4.30I 23.26%NM 21.82% | 6.6% | 2026-08-21 09:40 |