przy maksymalnym kursie 2.40
przy maksymalnym kursie 2.42
przy maksymalnym kursie 4.40
Dla rynku Zwycięzca spotkania model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacuje prawdopodobieństwa następująco: San Jose Barracuda (Gospodarze): 39.51%; Calgary Wranglers (Goście): 39.41%; Remis: 21.07%. Dla wyniku Calgary Wranglers (Goście) oszacowanie to odpowiada uczciwemu kursowi dziesiętnemu 2.54. Żaden kwalifikujący się bukmacher nie oferuje kursu powyżej tego poziomu: najlepszy dostępny kurs wynosi 2.42, przy wartości oczekiwanej -4.62%; nie daje dodatniej wartości oczekiwanej.
9 bukmacherów oferuje na tym rynku inną liczbę opcji (2-opcyjny zamiast 3-opcyjny przyjętych w analizie). Z powodu tej rozbieżności wyniki analizy należy interpretować ostrożnie.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze ▼ | Goście | Remis | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| GTbets🎯 | 2.40I 41.67%NM 39.24%EV -5.17%E -2.15%K -3.69%G +0.000% | 2.42I 41.32%NM 38.91%EV -4.62%E -1.91%K -3.25%G +0.000% | 4.31I 23.20%NM 21.85%EV -9.18%E -2.13%K -2.77%G +0.000% | 6.2% | 2026-10-16 07:05 |
| Unibet🎯 | 2.35I 42.55%NM 39.46%EV -7.14%E -3.04%K -5.29%G +0.000% | 2.38I 42.02%NM 38.97%EV -6.20%E -2.60%K -4.49%G +0.000% | 4.30I 23.26%NM 21.57%EV -9.39%E -2.18%K -2.84%G +0.000% | 7.8% | 2026-10-16 07:05 |
| Grosvenor🎯 | 2.35I 42.55%NM 39.46%EV -7.14%E -3.04%K -5.29%G +0.000% | 2.38I 42.02%NM 38.97%EV -6.20%E -2.60%K -4.49%G +0.000% | 4.30I 23.26%NM 21.57%EV -9.39%E -2.18%K -2.84%G +0.000% | 7.8% | 2026-10-16 07:05 |
| Casumo🎯 | 2.35I 42.55%NM 39.46%EV -7.14%E -3.04%K -5.29%G +0.000% | 2.38I 42.02%NM 38.97%EV -6.20%E -2.60%K -4.49%G +0.000% | 4.30I 23.26%NM 21.57%EV -9.39%E -2.18%K -2.84%G +0.000% | 7.8% | 2026-10-16 07:04 |
| Unibet (NL)🎯 | 2.35I 42.55%NM 39.46%EV -7.14%E -3.04%K -5.29%G +0.000% | 2.38I 42.02%NM 38.97%EV -6.20%E -2.60%K -4.49%G +0.000% | 4.30I 23.26%NM 21.57%EV -9.39%E -2.18%K -2.84%G +0.000% | 7.8% | 2026-10-16 07:04 |
| ATG (SE)🎯 | 2.35I 42.55%NM 39.46%EV -7.14%E -3.04%K -5.29%G +0.000% | 2.38I 42.02%NM 38.97%EV -6.20%E -2.60%K -4.49%G +0.000% | 4.30I 23.26%NM 21.57%EV -9.39%E -2.18%K -2.84%G +0.000% | 7.8% | 2026-10-16 07:04 |
| Svenska Spel🎯 | 2.35I 42.55%NM 39.46%EV -7.14%E -3.04%K -5.29%G +0.000% | 2.38I 42.02%NM 38.97%EV -6.20%E -2.60%K -4.49%G +0.000% | 4.30I 23.26%NM 21.57%EV -9.39%E -2.18%K -2.84%G +0.000% | 7.8% | 2026-10-16 07:05 |
| Unibet (UK)🎯 | 2.35I 42.55%NM 39.46%EV -7.14%E -3.04%K -5.29%G +0.000% | 2.35I 42.55%NM 39.46%EV -7.38%E -3.14%K -5.47%G +0.000% | 4.40I 22.73%NM 21.08%EV -7.28%E -1.65%K -2.14%G +0.000% | 7.8% | 2026-10-16 07:04 |
| Tipico (DE)🎯 | 2.35I 42.55%NM 37.99%EV -7.14%E -3.04%K -5.29%G +0.000% | 2.25I 44.44%NM 39.68%EV -11.32%E -5.03%K -9.06%G +0.000% | 4.00I 25.00%NM 22.32%EV -15.71%E -3.93%K -5.24%G +0.000% | 12.0% | 2026-10-16 13:25 |
| 1xBet🎯 | 2.34I 42.74%NM 39.01%EV -7.54%E -3.22%K -5.63%G +0.000% | 2.31I 43.29%NM 39.51%EV -8.96%E -3.88%K -6.84%G +0.000% | 4.25I 23.53%NM 21.48%EV -10.44%E -2.46%K -3.21%G +0.000% | 9.6% | 2026-10-16 12:24 |
| Betway🎯 | 2.30I 43.48%NM 39.45%EV -9.12%E -3.96%K -7.01%G +0.000% | 2.30I 43.48%NM 39.45%EV -9.35%E -4.06%K -7.19%G +0.000% | 4.30I 23.26%NM 21.10%EV -9.39%E -2.18%K -2.84%G +0.000% | 10.2% | 2026-10-16 07:04 |
| Codere (IT)🎯 | 2.27I 44.05%NM 39.70%EV -10.30%E -4.54%K -8.11%G +0.000% | 2.29I 43.67%NM 39.35%EV -9.74%E -4.25%K -7.55%G +0.000% | 4.30I 23.26%NM 20.96%EV -9.39%E -2.18%K -2.84%G +0.000% | 11.0% | 2026-10-16 07:05 |
| Winamax (DE)🎯 | 2.25I 44.44%NM 39.82%EV -11.09%E -4.93%K -8.88%G +0.000% | 2.25I 44.44%NM 39.82%EV -11.32%E -5.03%K -9.06%G +0.000% | 4.40I 22.73%NM 20.36%EV -7.28%E -1.65%K -2.14%G +0.000% | 11.6% | 2026-10-16 07:05 |
| Betclic (FR)🎯 | 2.23I 44.84%NM 39.65%EV -11.88%E -5.33%K -9.66%G +0.000% | 2.25I 44.44%NM 39.30%EV -11.32%E -5.03%K -9.06%G +0.000% | 4.20I 23.81%NM 21.05%EV -11.49%E -2.74%K -3.59%G +0.000% | 13.1% | 2026-10-16 07:05 |
| Unibet (FR)🎯 | 2.15I 46.51%NM 39.77%EV -15.05%E -7.00%K -13.08%G +0.000% | 2.20I 45.45%NM 38.86%EV -13.29%E -6.04%K -11.08%G +0.000% | 4.00I 25.00%NM 21.37%EV -15.71%E -3.93%K -5.24%G +0.000% | 17.0% | 2026-10-16 14:05 |
| Winamax (FR)🎯 | 2.10I 47.62%NM 39.60%EV -17.02%E -8.11%K -15.47%G +0.000% | 2.10I 47.62%NM 39.60%EV -17.23%E -8.21%K -15.67%G +0.000% | 4.00I 25.00%NM 20.79%EV -15.71%E -3.93%K -5.24%G +0.000% | 20.2% | 2026-10-16 07:05 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.
Ci bukmacherzy oferują na tym rynku inną liczbę opcji i zostali wykluczeni z analizy. Ich kursy podano wyłącznie informacyjnie — zasady rozliczania zakładów mogą być odmienne i powodować dodatkową niepewność.
| Bukmacher | Opcja 1 | Opcja 2 | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| Bet Right🎯 | 1.93I 51.81%NM 49.21% | 1.87I 53.48%NM 50.79% | 5.3% | 2026-10-16 14:00 |
| theScore Bet🎯 | 1.87I 53.48%NM 50.00% | 1.87I 53.48%NM 50.00% | 7.0% | 2026-10-16 07:04 |
| Betr (AU)🎯 | 1.89I 52.91%NM 49.33% | 1.84I 54.35%NM 50.67% | 7.3% | 2026-10-16 07:04 |
| Bally Bet🎯 | 1.85I 54.05%NM 50.27% | 1.87I 53.48%NM 49.73% | 7.5% | 2026-10-16 07:04 |
| betPARX🎯 | 1.85I 54.05%NM 50.27% | 1.87I 53.48%NM 49.73% | 7.5% | 2026-10-16 07:05 |
| BetRivers🎯 | 1.83I 54.64%NM 50.27% | 1.85I 54.05%NM 49.73% | 8.7% | 2026-10-16 07:05 |
| PointsBet (AU)🎯 | 1.87I 53.48%NM 49.05% | 1.80I 55.56%NM 50.95% | 9.0% | 2026-10-16 07:05 |
| Smarkets◎ | 1.81I 55.25%NM 50.14% | 1.82I 54.95%NM 49.86% | 10.2% | 2026-10-16 07:05 |
| Kalshi◎ | 1.92I 52.08%NM 36.42% | 1.10I 90.91%NM 63.58% | 43.0% | 2026-10-16 14:00 |