przy maksymalnym kursie 2.02
przy maksymalnym kursie 1.80
Dla rynku Zwycięzca spotkania model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacuje prawdopodobieństwa następująco: Hamilton Hammers (Gospodarze): 47.13%; Syracuse Crunch (Goście): 52.87%. Dla wyniku Hamilton Hammers (Gospodarze) oszacowanie to odpowiada uczciwemu kursowi dziesiętnemu 2.12. Żaden kwalifikujący się bukmacher nie oferuje kursu powyżej tego poziomu: najlepszy dostępny kurs wynosi 2.02, przy wartości oczekiwanej -4.79%; nie daje dodatniej wartości oczekiwanej.
11 bukmacherów oferuje na tym rynku inną liczbę opcji (3-opcyjny zamiast 2-opcyjny przyjętych w analizie). Z powodu tej rozbieżności wyniki analizy należy interpretować ostrożnie.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze ▼ | Goście | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| Bet Right🎯 | 2.02I 49.50%NM 47.12%EV -4.79%E -2.37%K -4.70%G +0.000% | 1.80I 55.56%NM 52.88%EV -4.84%E -2.69%K -6.05%G +0.000% | 5.1% | 2026-10-18 09:49 |
| Bally Bet🎯 | 2.02I 49.50%NM 45.99%EV -4.79%E -2.37%K -4.70%G +0.000% | 1.72I 58.14%NM 54.01%EV -9.07%E -5.27%K -12.60%G +0.000% | 7.6% | 2026-10-18 09:44 |
| betPARX🎯 | 2.02I 49.50%NM 45.99%EV -4.79%E -2.37%K -4.70%G +0.000% | 1.72I 58.14%NM 54.01%EV -9.07%E -5.27%K -12.60%G +0.000% | 7.6% | 2026-10-18 09:44 |
| BetRivers🎯 | 2.02I 49.50%NM 45.84%EV -4.79%E -2.37%K -4.70%G +0.000% | 1.71I 58.48%NM 54.16%EV -9.60%E -5.61%K -13.52%G +0.000% | 8.0% | 2026-10-18 09:43 |
| Betr (AU)🎯 | 1.98I 50.51%NM 47.20%EV -6.68%E -3.37%K -6.81%G +0.000% | 1.77I 56.50%NM 52.80%EV -6.43%E -3.63%K -8.34%G +0.000% | 7.0% | 2026-10-18 09:49 |
| theScore Bet🎯 | 1.95I 51.28%NM 48.00%EV -8.09%E -4.15%K -8.52%G +0.000% | 1.80I 55.56%NM 52.00%EV -4.84%E -2.69%K -6.05%G +0.000% | 6.8% | 2026-10-18 07:39 |
| PointsBet (AU)🎯 | 1.93I 51.81%NM 47.55%EV -9.03%E -4.68%K -9.71%G +0.000% | 1.75I 57.14%NM 52.45%EV -7.48%E -4.28%K -9.98%G +0.000% | 9.0% | 2026-10-18 08:09 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| Kalshi◎ | 1.06I 94.34%NM 50.00% | 1.06I 94.34%NM 50.00% | 88.7% | 2026-10-18 14:10 |
Ci bukmacherzy oferują na tym rynku inną liczbę opcji i zostali wykluczeni z analizy. Ich kursy podano wyłącznie informacyjnie — zasady rozliczania zakładów mogą być odmienne i powodować dodatkową niepewność.
| Bukmacher | Opcja 1 | Opcja 2 | Opcja 3 | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Unibet🎯 | 2.65I 37.74%NM 34.87% | 2.17I 46.08%NM 42.59% | 4.10I 24.39%NM 22.54% | 8.2% | 2026-10-18 09:44 |
| Casumo🎯 | 2.65I 37.74%NM 34.87% | 2.17I 46.08%NM 42.59% | 4.10I 24.39%NM 22.54% | 8.2% | 2026-10-18 09:43 |
| Unibet (NL)🎯 | 2.65I 37.74%NM 34.87% | 2.17I 46.08%NM 42.59% | 4.10I 24.39%NM 22.54% | 8.2% | 2026-10-18 09:44 |
| Grosvenor🎯 | 2.65I 37.74%NM 34.87% | 2.17I 46.08%NM 42.59% | 4.10I 24.39%NM 22.54% | 8.2% | 2026-10-18 09:44 |
| Svenska Spel🎯 | 2.65I 37.74%NM 34.87% | 2.17I 46.08%NM 42.59% | 4.10I 24.39%NM 22.54% | 8.2% | 2026-10-18 09:44 |
| ATG (SE)🎯 | 2.65I 37.74%NM 34.87% | 2.17I 46.08%NM 42.59% | 4.10I 24.39%NM 22.54% | 8.2% | 2026-10-18 09:43 |
| 1xBet🎯 | 2.50I 40.00%NM 36.44% | 2.24I 44.64%NM 40.67% | 3.98I 25.13%NM 22.89% | 9.8% | 2026-10-18 09:59 |
| Codere (IT)🎯 | 2.43I 41.15%NM 37.14% | 2.21I 45.25%NM 40.84% | 4.10I 24.39%NM 22.01% | 10.8% | 2026-10-18 07:39 |
| Tipico (DE)🎯 | 2.50I 40.00%NM 35.79% | 2.20I 45.45%NM 40.67% | 3.80I 26.32%NM 23.54% | 11.8% | 2026-10-18 13:10 |
| Betclic (FR)🎯 | 2.38I 42.02%NM 37.15% | 2.17I 46.08%NM 40.75% | 4.00I 25.00%NM 22.10% | 13.1% | 2026-10-18 07:39 |
| Unibet (FR)🎯 | 2.30I 43.48%NM 37.14% | 2.10I 47.62%NM 40.68% | 3.85I 25.97%NM 22.19% | 17.1% | 2026-10-18 07:39 |