Linia zamknięcia — prawdopodobieństwa i wartość oczekiwana obliczone przez wybrany model na podstawie ostatnich kursów zarejestrowanych przed rozpoczęciem. Spotkanie już trwa, więc nie są to dane bieżące. Oceń wiarygodność prognoz prawdopodobieństwa każdego modelu na tle wyników wszystkich rozstrzygniętych spotkań →
przy maksymalnym kursie 1.67
przy maksymalnym kursie 2.50
Przy ostatnich kursach przed rozpoczęciem model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacował rynek Zwycięzca spotkania następująco: Rwanda (Gospodarze): 58.09%; Zambia (Goście): 41.91%. Dla wyniku Zambia (Goście) oszacowanie to odpowiadało uczciwemu kursowi dziesiętnemu 2.39. 2 bukmacherów oferowało kursy zamknięcia powyżej tego poziomu; najlepszy wynosił 2.50, co odpowiadało dodatniej wartości oczekiwanej +4.77%.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście ▼ | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| TAB🎯 | 1.52I 65.79%NM 62.19%EV -11.70%E -7.70%K -22.50%G +0.000% | 2.50I 40.00%NM 37.81%EV +4.77%E +1.91%K +3.18%G +0.152% | 5.8% | 2026-08-15 06:54 |
| BetOnline.ag🎯 | 1.62I 61.73%NM 59.60%EV -5.89%E -3.64%K -9.50%G +0.000% | 2.39I 41.84%NM 40.40%EV +0.158%E +0.066%K +0.114%G +0.000% | 3.6% | 2026-08-15 06:44 |
| SportsBet🎯 | 1.59I 62.89%NM 59.34%EV -7.63%E -4.80%K -12.94%G +0.000% | 2.32I 43.10%NM 40.66%EV -2.78%E -1.20%K -2.10%G +0.000% | 6.0% | 2026-08-14 16:19 |
| FanDuel🎯 | 1.60I 62.50%NM 58.97%EV -7.05%E -4.41%K -11.75%G +0.000% | 2.30I 43.48%NM 41.03%EV -3.61%E -1.57%K -2.78%G +0.000% | 6.0% | 2026-08-14 16:24 |
| Ladbrokes (AU)🎯 | 1.62I 61.73%NM 58.14%EV -5.89%E -3.64%K -9.50%G +0.000% | 2.25I 44.44%NM 41.86%EV -5.71%E -2.54%K -4.57%G +0.000% | 6.2% | 2026-08-14 16:24 |
| Neds🎯 | 1.62I 61.73%NM 58.14%EV -5.89%E -3.64%K -9.50%G +0.000% | 2.25I 44.44%NM 41.86%EV -5.71%E -2.54%K -4.57%G +0.000% | 6.2% | 2026-08-14 16:24 |
| Paddy Power🎯 | 1.62I 61.73%NM 58.14%EV -5.89%E -3.64%K -9.50%G +0.000% | 2.25I 44.44%NM 41.86%EV -5.71%E -2.54%K -4.57%G +0.000% | 6.2% | 2026-08-14 16:38 |
| BoyleSports🎯 | 1.67I 59.88%NM 55.70%EV -2.99%E -1.79%K -4.46%G +0.000% | 2.10I 47.62%NM 44.30%EV -11.99%E -5.71%K -10.90%G +0.000% | 7.5% | 2026-08-14 17:19 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| Betfair Exchange (EU)◎ | 1.55I 64.52%NM 61.15% | 2.44I 40.98%NM 38.85% | 5.5% | 2026-08-15 06:49 |
| Betfair Exchange (AU)◎ | 1.55I 64.52%NM 61.15% | 2.44I 40.98%NM 38.85% | 5.5% | 2026-08-15 06:49 |
| Betfair Exchange (UK)◎ | 1.55I 64.52%NM 61.15% | 2.44I 40.98%NM 38.85% | 5.5% | 2026-08-15 06:49 |