Linia zamknięcia — prawdopodobieństwa i wartość oczekiwana obliczone przez wybrany model na podstawie ostatnich kursów zarejestrowanych przed rozpoczęciem. Spotkanie już trwa, więc nie są to dane bieżące. Oceń wiarygodność prognoz prawdopodobieństwa każdego modelu na tle wyników wszystkich rozstrzygniętych spotkań →
przy maksymalnym kursie 3.25
przy maksymalnym kursie 1.40
Przy ostatnich kursach przed rozpoczęciem model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacował rynek Zwycięzca spotkania następująco: Georgia Tech Yellow Jackets (Gospodarze): 30.18%; West Virginia Mountaineers (Goście): 69.82%. Dla wyniku Georgia Tech Yellow Jackets (Gospodarze) oszacowanie to odpowiadało uczciwemu kursowi dziesiętnemu 3.31. Żaden kwalifikujący się bukmacher nie oferował kursu zamknięcia powyżej tego poziomu: najlepszy wynosił 3.25, przy wartości oczekiwanej -1.93%; nie dawał dodatniej wartości oczekiwanej.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze ▼ | Goście | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| Unibet🎯 | 3.25I 30.77%NM 29.04%EV -1.93%E -0.594%K -0.857%G +0.000% | 1.33I 75.19%NM 70.96%EV -7.13%E -5.36%K -21.62%G +0.000% | 6.0% | 2026-11-08 18:25 |
| Bally Bet🎯 | 3.25I 30.77%NM 29.04%EV -1.93%E -0.594%K -0.857%G +0.000% | 1.33I 75.19%NM 70.96%EV -7.13%E -5.36%K -21.62%G +0.000% | 6.0% | 2026-11-08 18:25 |
| Hard Rock Bet🎯 | 3.25I 30.77%NM 29.04%EV -1.93%E -0.594%K -0.857%G +0.000% | 1.33I 75.19%NM 70.96%EV -7.13%E -5.36%K -21.62%G +0.000% | 6.0% | 2026-11-08 18:23 |
| BetRivers🎯 | 3.25I 30.77%NM 28.88%EV -1.93%E -0.594%K -0.857%G +0.000% | 1.32I 75.76%NM 71.12%EV -7.83%E -5.93%K -24.47%G +0.000% | 6.5% | 2026-11-08 18:25 |
| BetMGM🎯 | 3.20I 31.25%NM 29.82%EV -3.44%E -1.07%K -1.56%G +0.000% | 1.36I 73.53%NM 70.18%EV -5.04%E -3.71%K -14.00%G +0.000% | 4.8% | 2026-11-08 16:55 |
| Caesars🎯 | 3.00I 33.33%NM 31.82%EV -9.47%E -3.16%K -4.74%G +0.000% | 1.40I 71.43%NM 68.18%EV -2.25%E -1.60%K -5.61%G +0.000% | 4.8% | 2026-11-08 18:25 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| Kalshi◎ | 3.45I 28.99%NM 28.72% | 1.39I 71.94%NM 71.28% | 0.9% | 2026-11-08 18:55 |
Dyskusja na forum jest wyświetlana po angielsku.
Nie ma jeszcze opublikowanych komentarzy.