przy maksymalnym kursie 1.01
przy maksymalnym kursie 101.00
Dla rynku Zwycięzca spotkania model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacuje prawdopodobieństwa następująco: Virginia Cavaliers (Gospodarze): 95.79%; Northeastern Huskies (Goście): 4.21%. Dla wyniku Northeastern Huskies (Goście) oszacowanie to odpowiada uczciwemu kursowi dziesiętnemu 23.76. 7 bukmacherów oferuje kursy powyżej tego poziomu; najlepszy dostępny kurs wynosi 101.00, co daje dodatnią wartość oczekiwaną +325.03%.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście ▼ | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| SportsBet🎯 | 1.00I 100.00%NM 99.02%EV -4.21%E -4.21%K +0.000%G +0.000% | 101.00I 0.99%NM 0.98%EV +325.03%E +3.22%K +3.25%G +10.56% | 1.0% | 2026-11-05 18:49 |
| Paddy Power🎯 | 1.00I 100.00%NM 99.02%EV -4.21%E -4.21%K +0.000%G +0.000% | 101.00I 0.99%NM 0.98%EV +325.03%E +3.22%K +3.25%G +10.56% | 1.0% | 2026-11-05 19:29 |
| 1xBet🎯 | 1.00I 100.00%NM 99.01%EV -4.21%E -4.21%K +0.000%G +0.000% | 100.00I 1.00%NM 0.99%EV +320.82%E +3.21%K +3.24%G +10.40% | 1.0% | 2026-11-05 19:35 |
| Fanatics🎯 | 1.01I 99.01%NM 97.85%EV -3.25%E -3.22%K -325.03%G +0.000% | 46.00I 2.17%NM 2.15%EV +93.58%E +2.03%K +2.08%G +1.95% | 1.2% | 2026-11-05 19:29 |
| 888sport🎯 | 1.00I 100.00%NM 96.67%EV -4.21%E -4.21%K +0.000%G +0.000% | 29.00I 3.45%NM 3.33%EV +22.04%E +0.760%K +0.787%G +0.173% | 3.4% | 2026-11-05 19:09 |
| Mr Green (SE)🎯 | 1.00I 100.00%NM 96.67%EV -4.21%E -4.21%K +0.000%G +0.000% | 29.00I 3.45%NM 3.33%EV +22.04%E +0.760%K +0.787%G +0.173% | 3.4% | 2026-11-05 19:09 |
| 888sport (SE)🎯 | 1.00I 100.00%NM 96.67%EV -4.21%E -4.21%K +0.000%G +0.000% | 29.00I 3.45%NM 3.33%EV +22.04%E +0.760%K +0.787%G +0.173% | 3.4% | 2026-11-05 19:10 |
| BoyleSports🎯 | 1.00I 100.00%NM 92.86%EV -4.21%E -4.21%K +0.000%G +0.000% | 13.00I 7.69%NM 7.14%EV -45.29%E -3.48%K -3.77%G +0.000% | 7.7% | 2026-11-05 19:10 |
| picklebet_au🎯 | 1.00I 100.00%NM 92.31%EV -4.21%E -4.21%K +0.000%G +0.000% | 12.00I 8.33%NM 7.69%EV -49.50%E -4.13%K -4.50%G +0.000% | 8.3% | 2026-11-05 19:10 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| Kalshi◎ | 1.01I 99.01%NM 98.02% | 50.00I 2.00%NM 1.98% | 1.0% | 2026-11-05 17:15 |