przy maksymalnym kursie 1.22
przy maksymalnym kursie 5.40
Dla rynku Zwycięzca spotkania model Średnia międzykwartylowa (Lista Wyselekcjonowana) szacuje prawdopodobieństwa następująco: Panathinaikos (Gospodarze): 81.06%; FC Barcelona Bàsquet (Goście): 18.94%. Dla wyniku FC Barcelona Bàsquet (Goście) oszacowanie to odpowiada uczciwemu kursowi dziesiętnemu 5.28. 1 bukmacher oferuje kurs powyżej tego poziomu; najlepszy dostępny kurs wynosi 5.40, co daje dodatnią wartość oczekiwaną +2.30%.
1 bukmacher oferuje na tym rynku inną liczbę opcji (3-opcyjny zamiast 2-opcyjny przyjętych w analizie). Z powodu tej rozbieżności wyniki analizy należy interpretować ostrożnie.
Nie jesteśmy powiązani z żadnym bukmacherem i nie czerpiemy korzyści z zawieranych u niego zakładów.
| Bukmacher | Gospodarze | Goście ▼ | Marża | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|
| FanDuel🎯 | 1.15I 86.96%NM 82.44%EV -6.79%E -5.90%K -45.24%G +0.000% | 5.40I 18.52%NM 17.56%EV +2.30%E +0.426%K +0.523%G +0.012% | 5.5% | 2026-11-08 11:35 |
| Unibet (UK)🎯 | 1.17I 85.47%NM 81.63%EV -5.17%E -4.41%K -30.39%G +0.000% | 5.20I 19.23%NM 18.37%EV -1.49%E -0.286%K -0.354%G +0.000% | 4.7% | 2026-11-08 11:35 |
| SportsBet🎯 | 1.14I 87.72%NM 82.02%EV -7.60%E -6.66%K -54.27%G +0.000% | 5.20I 19.23%NM 17.98%EV -1.49%E -0.286%K -0.354%G +0.000% | 7.0% | 2026-11-08 11:35 |
| Fanatics🎯 | 1.15I 86.96%NM 81.30%EV -6.79%E -5.90%K -45.24%G +0.000% | 5.00I 20.00%NM 18.70%EV -5.28%E -1.06%K -1.32%G +0.000% | 7.0% | 2026-11-08 11:34 |
| Paddy Power🎯 | 1.14I 87.72%NM 81.43%EV -7.60%E -6.66%K -54.27%G +0.000% | 5.00I 20.00%NM 18.57%EV -5.28%E -1.06%K -1.32%G +0.000% | 7.7% | 2026-11-08 11:38 |
| theScore Bet🎯 | 1.13I 88.50%NM 81.57%EV -8.41%E -7.44%K -64.67%G +0.000% | 5.00I 20.00%NM 18.43%EV -5.28%E -1.06%K -1.32%G +0.000% | 8.5% | 2026-11-08 11:35 |
| 1xBet🎯 | 1.20I 83.33%NM 80.39%EV -2.73%E -2.28%K -13.67%G +0.000% | 4.92I 20.33%NM 19.61%EV -6.79%E -1.38%K -1.73%G +0.000% | 3.7% | 2026-11-08 16:19 |
| 888sport🎯 | 1.18I 84.75%NM 80.27%EV -4.35%E -3.69%K -24.19%G +0.000% | 4.80I 20.83%NM 19.73%EV -9.06%E -1.89%K -2.39%G +0.000% | 5.6% | 2026-11-08 11:34 |
| William Hill🎯 | 1.18I 84.75%NM 80.27%EV -4.35%E -3.69%K -24.19%G +0.000% | 4.80I 20.83%NM 19.73%EV -9.06%E -1.89%K -2.39%G +0.000% | 5.6% | 2026-11-08 11:35 |
| 888sport (SE)🎯 | 1.18I 84.75%NM 80.27%EV -4.35%E -3.69%K -24.19%G +0.000% | 4.80I 20.83%NM 19.73%EV -9.06%E -1.89%K -2.39%G +0.000% | 5.6% | 2026-11-08 11:34 |
| Mr Green (SE)🎯 | 1.18I 84.75%NM 80.27%EV -4.35%E -3.69%K -24.19%G +0.000% | 4.80I 20.83%NM 19.73%EV -9.06%E -1.89%K -2.39%G +0.000% | 5.6% | 2026-11-08 11:35 |
| ReBet🎯 | 1.16I 86.21%NM 80.54%EV -5.98%E -5.15%K -37.35%G +0.000% | 4.80I 20.83%NM 19.46%EV -9.06%E -1.89%K -2.39%G +0.000% | 7.0% | 2026-11-08 11:34 |
| Coral🎯 | 1.15I 86.96%NM 80.67%EV -6.79%E -5.90%K -45.24%G +0.000% | 4.80I 20.83%NM 19.33%EV -9.06%E -1.89%K -2.39%G +0.000% | 7.8% | 2026-11-08 16:53 |
| Winamax (DE)🎯 | 1.15I 86.96%NM 80.67%EV -6.79%E -5.90%K -45.24%G +0.000% | 4.80I 20.83%NM 19.33%EV -9.06%E -1.89%K -2.39%G +0.000% | 7.8% | 2026-11-08 12:15 |
| BetMGM🎯 | 1.15I 86.96%NM 80.51%EV -6.79%E -5.90%K -45.24%G +0.000% | 4.75I 21.05%NM 19.49%EV -10.01%E -2.11%K -2.67%G +0.000% | 8.0% | 2026-11-08 16:50 |
| GTbets🎯 | 1.18I 84.75%NM 79.69%EV -4.35%E -3.69%K -24.19%G +0.000% | 4.63I 21.60%NM 20.31%EV -12.29%E -2.65%K -3.38%G +0.000% | 6.3% | 2026-11-08 12:24 |
| Marathon Bet🎯 | 1.22I 81.97%NM 78.48%EV -1.11%E -0.912%K -5.06%G +0.000% | 4.45I 22.47%NM 21.52%EV -15.70%E -3.53%K -4.55%G +0.000% | 4.4% | 2026-11-08 11:40 |
| Neds🎯 | 1.18I 84.75%NM 78.27%EV -4.35%E -3.69%K -24.19%G +0.000% | 4.25I 23.53%NM 21.73%EV -19.48%E -4.58%K -6.00%G +0.000% | 8.3% | 2026-11-08 16:50 |
| Ladbrokes (AU)🎯 | 1.18I 84.75%NM 78.27%EV -4.35%E -3.69%K -24.19%G +0.000% | 4.25I 23.53%NM 21.73%EV -19.48%E -4.58%K -6.00%G +0.000% | 8.3% | 2026-11-08 16:50 |
| Winamax (FR)🎯 | 1.11I 90.09%NM 77.16%EV -10.03%E -9.03%K -91.17%G +0.000% | 3.75I 26.67%NM 22.84%EV -28.96%E -7.72%K -10.53%G +0.000% | 16.8% | 2026-11-08 12:15 |
| Unibet (FR)🎯 | 1.10I 90.91%NM 77.08%EV -10.84%E -9.85%K -108.39%G +0.000% | 3.70I 27.03%NM 22.92%EV -29.90%E -8.08%K -11.08%G +0.000% | 17.9% | 2026-11-08 11:34 |
Aktualizacja oznacza chwilę ostatniej zmiany kursu przez danego bukmachera. Starszy czas wskazuje więc, że kurs się nie zmienił, a nie że jest nieaktualny. Bukmacherzy niewidoczni przez około 15 minut są zwykle usuwani; jedynie gdy zamilknie źródło danych całego rynku, wyświetlane są ostatnie zarejestrowane kursy.
Ci bukmacherzy oferują na tym rynku inną liczbę opcji i zostali wykluczeni z analizy. Ich kursy podano wyłącznie informacyjnie — zasady rozliczania zakładów mogą być odmienne i powodować dodatkową niepewność.
| Bukmacher | Opcja 1 | Opcja 2 | Opcja 3 | Marża ▲ | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Ladbrokes (UK)🎯 | 1.20I 83.33%NM 75.20% | 4.50I 22.22%NM 20.05% | 19.00I 5.26%NM 4.75% | 10.8% | 2026-11-08 12:10 |
Dyskusja na forum jest wyświetlana po angielsku.
Nie ma jeszcze opublikowanych komentarzy.